Rezultati po danu
Po takmičenju
Norveška, Norveška 3
Kjelsas - Skeid
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.05. (Sub) | 11:00 | Kvik Halden-Sandviken | 1.71 | 3.72 | 3.78 | 2.30 | 1.50 | (2) |
| 16.05. (Sub) | 12:00 | Folo-Lorenskog | 3.28 | 3.73 | 1.84 | 2.35 | 1.48 | (2) |
| 16.05. (Sub) | 12:00 | Kjelsas-Skeid | 1.54 | 4.00 | 4.68 | 2.25 | 1.53 | (2) |
| 16.05. (Sub) | 13:00 | EIK Tonsberg-Mjondalen | 4.60 | 4.15 | 1.53 | 2.50 | 1.42 | (2) |
| 16.05. (Sub) | 13:00 | Levanger-Trig/Lade | 1.46 | 4.40 | 4.88 | 2.95 | 1.31 | (2) |
| 16.05. (Sub) | 14:00 | Arendal-Jerv | 4.00 | 3.80 | 1.65 | 2.25 | 1.53 | (2) |
| 16.05. (Sub) | 15:00 | Rana-Junkeren | 1.71 | 3.83 | 3.70 | 2.45 | 1.45 | (2) |
| 16.05. (Sub) | 16:00 | Pors-Notoden | 1.83 | 3.55 | 3.45 | 2.15 | 1.58 | (2) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Kjelsas
Skeid
- Kjelsas je pobjednik u posljednjih 6 mečeva u takmičenju Norveška 3
- Ukupan broj golova na mečevima tima Kjelsas je bio preko 3 u poslednjih 6 mečeva u takmičenju Norveška 3.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MaxBet.ba | 1.58 | 3.90 | 4.55 | 2.25 | 1.53 | |
| Meridianbet.ba | 1.50 | 4.10 | 4.80 | |||
| Prosječne kvote | 1.54 | 4.00 | 4.68 | 2.25 | 1.53 | |
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Grupa I
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bratvag | 7 | 6 | 0 | 1 | 17 | : | 5 | (+12) | 18 |
| 2 | Sotra | 7 | 5 | 2 | 0 | 20 | : | 4 | (+16) | 17 |
| 3 | Jerv | 6 | 5 | 1 | 0 | 14 | : | 5 | (+9) | 16 |
| 4 | Kvik Halden | 6 | 4 | 1 | 1 | 8 | : | 5 | (+3) | 13 |
| 5 | Traef | 7 | 3 | 2 | 2 | 13 | : | 10 | (+3) | 11 |
| 6 | Mjondalen | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | : | 9 | (+1) | 10 |
| 7 | Bjarg | 7 | 3 | 1 | 3 | 12 | : | 14 | (-2) | 10 |
| 8 | Notoden | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | : | 6 | (+4) | 8 |
| 9 | Sandviken | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | : | 9 | (-2) | 7 |
| 10 | Pors | 6 | 2 | 1 | 3 | 4 | : | 7 | (-3) | 7 |
| 11 | Lisekloster | 7 | 1 | 3 | 3 | 10 | : | 14 | (-4) | 6 |
| 12 | Arendal | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | : | 13 | (-9) | 2 |
| 13 | Vidar | 7 | 0 | 1 | 6 | 3 | : | 18 | (-15) | 1 |
| 14 | EIK Tonsberg | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 | : | 16 | (-13) | 0 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bratvag | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | : | 1 | 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 10 | : | 4 | 9 | |
| 2. | Sotra | 3 | 2 | 1 | 0 | 12 | : | 2 | 7 | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 | : | 2 | 10 | |
| 3. | Jerv | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | : | 2 | 7 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | : | 3 | 9 | |
| 4. | Kvik Halden | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | : | 3 | 6 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | : | 2 | 7 | |
| 5. | Traef | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | : | 4 | 7 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | : | 6 | 4 | |
| 6. | Mjondalen | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | : | 2 | 9 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | : | 7 | 1 | |
| 7. | Bjarg | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | : | 11 | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | : | 3 | 6 | |
| 8. | Notoden | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | : | 4 | 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | : | 2 | 7 | |
| 9. | Sandviken | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | : | 6 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | : | 3 | 4 | |
| 10. | Pors | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | : | 4 | 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | : | 3 | 6 | |
| 11. | Lisekloster | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | : | 4 | 4 | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | : | 10 | 2 | |
| 12. | Arendal | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | : | 4 | 2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | : | 9 | 0 | |
| 13. | Vidar | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | : | 12 | 0 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | : | 6 | 1 | |
| 14. | EIK Tonsberg | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | : | 6 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | : | 10 | 0 | |
Grupa II
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kjelsas | 6 | 6 | 0 | 0 | 17 | : | 8 | (+9) | 18 |
| 2 | Eidsvold Turn | 7 | 5 | 2 | 0 | 15 | : | 4 | (+11) | 17 |
| 3 | Honefoš | 7 | 5 | 1 | 1 | 16 | : | 7 | (+9) | 16 |
| 4 | Levanger | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | : | 10 | (+2) | 12 |
| 5 | Grorud | 7 | 3 | 2 | 2 | 9 | : | 7 | (+2) | 11 |
| 6 | Lorenskog | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | : | 9 | (+2) | 10 |
| 7 | Tromsdalen | 7 | 3 | 1 | 3 | 13 | : | 13 | (0) | 10 |
| 8 | Folo | 6 | 2 | 2 | 2 | 11 | : | 12 | (-1) | 8 |
| 9 | Rana | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | : | 8 | (-1) | 7 |
| 10 | Skeid | 6 | 2 | 0 | 4 | 7 | : | 10 | (-3) | 6 |
| 11 | Trig/Lade | 6 | 1 | 1 | 4 | 10 | : | 14 | (-4) | 4 |
| 12 | Junkeren | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | : | 10 | (-4) | 4 |
| 13 | Stjerdals Blink | 7 | 1 | 0 | 6 | 8 | : | 15 | (-7) | 3 |
| 14 | Ulensaker/Kisa | 7 | 1 | 0 | 6 | 13 | : | 28 | (-15) | 3 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Kjelsas | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | : | 4 | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | : | 4 | 9 | |
| 2. | Eidsvold Turn | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | : | 1 | 7 | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 | : | 3 | 10 | |
| 3. | Honefoš | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | : | 5 | 9 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | : | 2 | 7 | |
| 4. | Levanger | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | : | 5 | 0 | 4 | 4 | 0 | 0 | 9 | : | 5 | 12 | |
| 5. | Grorud | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 3 | 4 | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | : | 4 | 7 | |
| 6. | Lorenskog | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | : | 4 | 6 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 5 | 4 | |
| 7. | Tromsdalen | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | : | 7 | 6 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | : | 6 | 4 | |
| 8. | Folo | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | : | 5 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | : | 7 | 4 | |
| 9. | Rana | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 3 | 4 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | : | 5 | 3 | |
| 10. | Skeid | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | : | 4 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | : | 6 | 3 | |
| 11. | Trig/Lade | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | : | 7 | 4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | : | 7 | 0 | |
| 12. | Junkeren | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | : | 7 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 3 | 0 | |
| 13. | Stjerdals Blink | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | : | 5 | 0 | 4 | 1 | 0 | 3 | 6 | : | 10 | 3 | |
| 14. | Ulensaker/Kisa | 4 | 1 | 0 | 3 | 9 | : | 14 | 3 | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 | : | 14 | 0 | |
Kjelsas
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | Junkeren | 3:2 | 3+ | Norveška 3 | 2026 | |||
| 02.05.2026 | Lorenskog | 4:1 | 3+ | Norveška 3 | 2026 | |||
| 25.04.2026 | Trig/Lade | 3:1 | 3+ | Norveška 3 | 2026 | |||
| 19.04.2026 | Tromsdalen | 3:2 | 3+ | Norveška 3 | 2026 | |||
| 11.04.2026 | Levanger | 2:1 | 3+ | Norveška 3 | 2026 | |||
| 06.04.2026 | Grorud | 2:1 | 3+ | Norveška 3 | 2026 | |||
| 25.10.2025 | Alta | 6:4 | 3+ | Norveška 3 | 2025 | |||
| 19.10.2025 | Stjerdals Blink | 2:1 | 3+ | Norveška 3 | 2025 | |||
| 11.10.2025 | Ulensaker/Kisa | 3:1 | 3+ | Norveška 3 | 2025 | |||
| 04.10.2025 | Asker | 3:2 | 3+ | Norveška 3 | 2025 |
Skeid
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | Stjerdals Blink | 1:0 | 0-2 | Norveška 3 | 2026 | |||
| 02.05.2026 | Eidsvold Turn | 1:2 | 3+ | Norveška 3 | 2026 | |||
| 24.04.2026 | Grorud | 0:1 | 0-2 | Norveška 3 | 2026 | |||
| 18.04.2026 | Lorenskog | 1:2 | 3+ | Norveška 3 | 2026 | |||
| 12.04.2026 | Junkeren | 1:0 | 0-2 | Norveška 3 | 2026 | |||
| 06.04.2026 | Ulensaker/Kisa | 3:5 | 3+ | Norveška 3 | 2026 | |||
| 08.11.2025 | Od | 5:2 | 3+ | Norveška 2 | 2025 | |||
| 01.11.2025 | Ranhajm | 2:4 | 3+ | Norveška 2 | 2025 | |||
| 25.10.2025 | Raufoš | 1:4 | 3+ | Norveška 2 | 2025 | |||
| 22.10.2025 | Start | 1:2 | 3+ | Norveška 2 | 2025 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.08.2024 | 0:0 | 0-2 | Norveška 3 II | 2024 | |||
| 19.04.2024 | 0:1 | 0-2 | Norveška 3 II | 2024 | |||
| 29.06.2022 | 3:3 | 3+ | Norveška, Kup | 2022/2023 | |||
| 30.10.2021 | 2:2 | 3+ | Norveška 3 II | 2021 | |||
| 30.06.2021 | 0:4 | 3+ | Norveška 3 II | 2021 | |||
| 03.10.2020 | 2:3 | 3+ | Norveška 3 I | 2020 | |||
| 22.05.2019 | 3:3 | 3+ | Norveška, Kup | 2019 | |||
| 04.08.2018 | 2:4 | 3+ | Norveška 3 II | 2018 | |||
| 14.04.2018 | 0:0 | 0-2 | Norveška 3 II | 2018 | |||
| 09.09.2017 | 1:3 | 3+ | Norveška 3 I | 2017 | |||
| 28.05.2017 | 1:1 | 0-2 | Norveška 3 I | 2017 | |||
| 17.09.2016 | 1:1 | 0-2 | Norveška 3 I | 2016 | |||
| 29.05.2016 | 1:1 | 0-2 | Norveška 3 I | 2016 | |||
| 05.09.2015 | 2:2 | 3+ | Norveška 3 I | 2015 | |||
| 25.05.2015 | 5:2 | 3+ | Norveška 3 I | 2015 | |||
| 16.08.2014 | 1:0 | 0-2 | Norveška 3 IV | 2014 | |||
| 03.05.2014 | 3:1 | 3+ | Norveška 3 IV | 2014 | |||
| 06.10.2012 | 2:1 | 3+ | Norveška 3 II | 2012 | |||
| 24.06.2012 | 1:0 | 0-2 | Norveška 3 II | 2012 | |||
| 10.09.2011 | 1:4 | 3+ | Norveška 3 IV | 2011 | |||
| 29.05.2011 | 1:1 | 0-2 | Norveška 3 IV | 2011 | |||
| 23.08.2008 | 2:2 | 3+ | Norveška 3 II | 2008 | |||
| 19.07.2008 | 0:1 | 0-2 | Norveška 3 II | 2008 | |||
| 14.10.2006 | 1:2 | 3+ | Norveška 3 II | 2006 | |||
| 15.07.2006 | 1:2 | 3+ | Norveška 3 II | 2006 | |||
| 16.09.2001 | 0:1 | 0-2 | Norveška 2 | 2001 | |||
| 04.06.2001 | 1:2 | 3+ | Norveška 2 | 2001 | |||
| 27.08.2000 | 1:2 | 3+ | Norveška 2 | 2000 | |||
| 28.05.2000 | 2:1 | 3+ | Norveška 2 | 2000 |
| Kjelsas | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 29 | 6 | 11 | 12 | 40:50 | (-10) | 90 | 1,38 | 1,72 | 3,10 | 11 | 18 | 38:62 |
| Domaćin | 16 | 4 | 8 | 4 | 29:28 | (+1) | 57 | 1,81 | 1,75 | 3,56 | 4 | 12 | 25:75 |
| Gost | 13 | 2 | 3 | 8 | 11:22 | (-11) | 33 | 0,85 | 1,69 | 2,54 | 7 | 6 | 54:46 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari