Rezultati po danu
Po takmičenju
Izrael, Izrael 1 - 2.deo
Makabi Netanija - Hapoel Haifa
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.05. (Uto) | 17:00 | Hapoel Tel Aviv-Hap. Petah Tikva | 1.20 | 6.30 | 12.00 | 2.65 | 1.42 | (2) |
| 12.05. (Uto) | 17:30 | Beitar Jerusalim-Hapoel Ber Ševa | 2.51 | 3.83 | 2.30 | 2.75 | 1.40 | (2) |
| 13.05. (Sri) | 17:00 | Ašdod-Hapoel Jerusalim | 2.51 | 3.15 | 2.58 | 1.75 | 1.98 | (2) |
| 13.05. (Sri) | 17:00 | Bnei Sahnin-HI Kirjat Šmona | 2.70 | 3.08 | 2.44 | 1.65 | 2.12 | (2) |
| 13.05. (Sri) | 17:00 | Ironi Tiberias-Maccabi Bnei Raina | 1.83 | 3.45 | 3.78 | 1.83 | 1.85 | (2) |
| 13.05. (Sri) | 17:00 | Makabi Netanija-Hapoel Haifa | 2.34 | 3.50 | 2.60 | 2.25 | 1.58 | (2) |
| 13.05. (Sri) | 17:30 | Makabi Tel Aviv-Makabi Haifa | 1.69 | 4.07 | 3.95 | 2.65 | 1.42 | (2) |
| 15.05. (Pet) | 13:00 | Hapoel Tel Aviv-Hapoel Ber Ševa | 3.30 | 3.60 | 2.01 | (1) | ||
| 16.05. (Sub) | 15:00 | Makabi Haifa-Hap. Petah Tikva | 1.75 | 3.85 | 4.00 | (1) | ||
| 16.05. (Sub) | 17:30 | Makabi Tel Aviv-Beitar Jerusalim | 2.24 | 3.75 | 2.70 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Makabi Netanija
Hapoel Haifa
- Tim Makabi Netanija je posljednjih 5 mečeva bez neriješenog rezultata u takmičenju Izrael 1 - 2.deo.
- Na utakmicama tima Hapoel Haifa broj golova je bio od 0 do 2 u poslednjih 4 mečeva u takmičenju Izrael 1 - 2.deo.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MaxBet.ba | 2.45 | 3.45 | 2.60 | 2.25 | 1.58 | |
| Meridianbet.ba | 2.22 | 3.55 | 2.60 | |||
| Prosječne kvote | 2.34 | 3.50 | 2.60 | 2.25 | 1.58 | |
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Plej of
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hapoel Ber Ševa | 32 | 22 | 6 | 4 | 70 | : | 30 | (+40) | 72 |
| 2 | Beitar Jerusalim | 32 | 21 | 7 | 4 | 74 | : | 37 | (+37) | 70 |
| 3 | Makabi Tel Aviv | 32 | 18 | 8 | 6 | 67 | : | 38 | (+29) | 62 |
| 4 | Hapoel Tel Aviv | 32 | 17 | 7 | 8 | 52 | : | 31 | (+21) | 56 |
| 5 | Makabi Haifa | 32 | 13 | 9 | 10 | 56 | : | 40 | (+16) | 48 |
| 6 | Hap. Petah Tikva | 32 | 9 | 10 | 13 | 45 | : | 53 | (-8) | 37 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hapoel Ber Ševa | 16 | 11 | 5 | 0 | 36 | : | 12 | 38 | 16 | 11 | 1 | 4 | 34 | : | 18 | 34 | |
| 2. | Beitar Jerusalim | 16 | 10 | 5 | 1 | 31 | : | 15 | 35 | 16 | 11 | 2 | 3 | 43 | : | 22 | 35 | |
| 3. | Makabi Tel Aviv | 16 | 10 | 3 | 3 | 33 | : | 20 | 33 | 16 | 8 | 5 | 3 | 34 | : | 18 | 29 | |
| 4. | Hapoel Tel Aviv | 16 | 13 | 1 | 2 | 32 | : | 11 | 40 | 16 | 4 | 6 | 6 | 20 | : | 20 | 18 | |
| 5. | Makabi Haifa | 16 | 9 | 1 | 6 | 37 | : | 19 | 28 | 16 | 4 | 8 | 4 | 19 | : | 21 | 20 | |
| 6. | Hap. Petah Tikva | 16 | 4 | 5 | 7 | 20 | : | 23 | 17 | 16 | 5 | 5 | 6 | 25 | : | 30 | 20 | |
Plej aut
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Makabi Netanija | 31 | 13 | 5 | 13 | 54 | : | 61 | (-7) | 44 |
| 2 | HI Kirjat Šmona | 31 | 10 | 7 | 14 | 44 | : | 50 | (-6) | 37 |
| 3 | Bnei Sahnin | 31 | 8 | 10 | 13 | 28 | : | 42 | (-14) | 34 |
| 4 | Ironi Tiberias | 31 | 10 | 8 | 13 | 42 | : | 56 | (-14) | 30 |
| 5 | Hapoel Haifa | 31 | 7 | 9 | 15 | 35 | : | 50 | (-15) | 30 |
| 6 | Hapoel Jerusalim | 31 | 6 | 10 | 15 | 25 | : | 41 | (-16) | 28 |
| 7 | Ašdod | 31 | 5 | 10 | 16 | 35 | : | 59 | (-24) | 25 |
| 8 | Maccabi Bnei Raina | 31 | 6 | 4 | 21 | 25 | : | 64 | (-39) | 22 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Makabi Netanija | 16 | 7 | 5 | 4 | 29 | : | 26 | 26 | 15 | 6 | 0 | 9 | 25 | : | 35 | 18 | |
| 2. | HI Kirjat Šmona | 16 | 7 | 3 | 6 | 24 | : | 20 | 24 | 15 | 3 | 4 | 8 | 20 | : | 30 | 13 | |
| 3. | Bnei Sahnin | 16 | 4 | 7 | 5 | 16 | : | 19 | 19 | 15 | 4 | 3 | 8 | 12 | : | 23 | 15 | |
| 4. | Ironi Tiberias | 15 | 7 | 3 | 5 | 23 | : | 24 | 24 | 16 | 3 | 5 | 8 | 19 | : | 32 | 14 | |
| 5. | Hapoel Haifa | 16 | 3 | 5 | 8 | 23 | : | 31 | 14 | 15 | 4 | 4 | 7 | 12 | : | 19 | 16 | |
| 6. | Hapoel Jerusalim | 15 | 3 | 4 | 8 | 11 | : | 20 | 13 | 16 | 3 | 6 | 7 | 14 | : | 21 | 15 | |
| 7. | Ašdod | 15 | 2 | 4 | 9 | 20 | : | 35 | 10 | 16 | 3 | 6 | 7 | 15 | : | 24 | 15 | |
| 8. | Maccabi Bnei Raina | 15 | 1 | 4 | 10 | 10 | : | 32 | 7 | 16 | 5 | 0 | 11 | 15 | : | 32 | 15 | |
Makabi Tel Aviv - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Makabi Haifa, Hapoel Ber Ševa i Bnei Jehuda (pobednik Kupa) - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Makabi Haifa, Hapoel Ber Ševa i Bnei Jehuda (pobednik Kupa) - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Makabi Netanija
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | Ironi Tiberias | 3:4 | 3+ | Izrael 1 | 2025/2026 | |||
| 04.05.2026 | Hapoel Jerusalim | 1:0 | 0-2 | Izrael 1 | 2025/2026 | |||
| 29.04.2026 | HI Kirjat Šmona | 0:1 | 0-2 | Izrael 1 | 2025/2026 | |||
| 25.04.2026 | Bnei Sahnin | 3:0 | 3+ | Izrael 1 | 2025/2026 | |||
| 18.04.2026 | Ašdod | 2:1 | 3+ | Izrael 1 | 2025/2026 | |||
| 11.04.2026 | Hapoel Haifa | 0:0 | 0-2 | Izrael 1 | 2025/2026 | |||
| 05.04.2026 | Ašdod | 3:2 | 3+ | Izrael 1 | 2025/2026 | |||
| 23.02.2026 | Beitar Jerusalim | 2:8 | 3+ | Izrael 1 | 2025/2026 | |||
| 14.02.2026 | Maccabi Bnei Raina | 4:0 | 3+ | Izrael 1 | 2025/2026 | |||
| 07.02.2026 | HI Kirjat Šmona | 1:1 | 0-2 | Izrael 1 | 2025/2026 |
Hapoel Haifa
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | Ašdod | 1:0 | 0-2 | Izrael 1 | 2025/2026 | |||
| 03.05.2026 | HI Kirjat Šmona | 0:2 | 0-2 | Izrael 1 | 2025/2026 | |||
| 29.04.2026 | Ironi Tiberias | 1:1 | 0-2 | Izrael 1 | 2025/2026 | |||
| 26.04.2026 | Hapoel Jerusalim | 0:0 | 0-2 | Izrael 1 | 2025/2026 | |||
| 18.04.2026 | Maccabi Bnei Raina | 2:3 | 3+ | Izrael 1 | 2025/2026 | |||
| 11.04.2026 | Makabi Netanija | 0:0 | 0-2 | Izrael 1 | 2025/2026 | |||
| 05.04.2026 | Makabi Tel Aviv | 1:4 | 3+ | Izrael 1 | 2025/2026 | |||
| 22.02.2026 | Hapoel Ber Ševa | 1:1 | 0-2 | Izrael 1 | 2025/2026 | |||
| 14.02.2026 | Hap. Petah Tikva | 1:0 | 0-2 | Izrael 1 | 2025/2026 | |||
| 07.02.2026 | Ašdod | 0:2 | 0-2 | Izrael 1 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.04.2026 | 0:0 | 0-2 | Izrael 1 | 2025/2026 | |||
| 07.12.2025 | 4:3 | 3+ | Izrael 1 | 2025/2026 | |||
| 17.05.2025 | 1:1 | 0-2 | Izrael 1 | 2024/2025 | |||
| 14.04.2025 | 2:2 | 3+ | Izrael 1 | 2024/2025 | |||
| 02.02.2025 | 3:1 | 3+ | Izrael 1 | 2024/2025 | |||
| 28.10.2024 | 0:3 | 3+ | Izrael 1 | 2024/2025 | |||
| 02.03.2024 | 1:2 | 3+ | Izrael 1 | 2023/2024 | |||
| 23.12.2023 | 1:2 | 3+ | Izrael 1 | 2023/2024 | |||
| 09.08.2023 | 1:2 | 3+ | Izrael, LK | 2023/2024 | |||
| 14.01.2023 | 1:0 | 0-2 | Izrael 1 | 2022/2023 | |||
| 17.09.2022 | 0:0 | 0-2 | Izrael 1 | 2022/2023 | |||
| 21.12.2021 | 1:0 | 0-2 | Izrael 1 | 2021/2022 | |||
| 28.08.2021 | 0:0 | 0-2 | Izrael 1 | 2021/2022 | |||
| 20.05.2021 | 2:0 | 0-2 | Izrael 1 | 2020/2021 | |||
| 06.02.2021 | 0:0 | 0-2 | Izrael 1 | 2020/2021 | |||
| 07.11.2020 | 2:1 | 3+ | Izrael 1 | 2020/2021 | |||
| 15.02.2020 | 0:0 | 0-2 | Izrael 1 | 2019/2020 | |||
| 30.11.2019 | 3:1 | 3+ | Izrael 1 | 2019/2020 | |||
| 27.07.2019 | 2:0 | 0-2 | Izrael, LK | 2019/2020 | |||
| 15.12.2018 | 1:2 | 3+ | Izrael 1 | 2018/2019 | |||
| 24.08.2018 | 0:5 | 3+ | Izrael 1 | 2018/2019 | |||
| 12.05.2018 | 2:1 | 3+ | Izrael 1 | 2017/2018 | |||
| 08.04.2018 | 1:1 | 0-2 | Izrael 1 | 2017/2018 | |||
| 18.02.2018 | 0:2 | 0-2 | Izrael 1 | 2017/2018 | |||
| 04.11.2017 | 2:0 | 0-2 | Izrael 1 | 2017/2018 | |||
| 16.04.2016 | 1:2 | 3+ | Izrael 1 | 2015/2016 | |||
| 09.01.2016 | 0:2 | 0-2 | Izrael 1 | 2015/2016 | |||
| 26.09.2015 | 1:2 | 3+ | Izrael 1 | 2015/2016 | |||
| 16.05.2015 | 0:0 | 0-2 | Izrael 1 | 2014/2015 | |||
| 10.01.2015 | 0:2 | 0-2 | Izrael 1 | 2014/2015 | |||
| 18.10.2014 | 2:3 | 3+ | Izrael 1 | 2014/2015 | |||
| 16.03.2013 | 0:3 | 3+ | Izrael 1 | 2012/2013 | |||
| 26.12.2012 | 0:1 | 0-2 | Izrael, LK | 2012/2013 | |||
| 15.12.2012 | 0:0 | 0-2 | Izrael 1 | 2012/2013 | |||
| 25.08.2012 | 0:0 | 0-2 | Izrael 1 | 2012/2013 | |||
| 28.01.2012 | 1:1 | 0-2 | Izrael 1 | 2011/2012 | |||
| 15.10.2011 | 1:1 | 0-2 | Izrael 1 | 2011/2012 | |||
| 12.02.2011 | 2:1 | 3+ | Izrael 1 | 2010/2011 | |||
| 23.10.2010 | 1:1 | 0-2 | Izrael 1 | 2010/2011 | |||
| 02.01.2010 | 0:0 | 0-2 | Izrael 1 | 2009/2010 | |||
| 22.08.2009 | 1:2 | 3+ | Izrael 1 | 2009/2010 | |||
| 10.07.2008 | 2:3 | 3+ | Prijateljski | 2008 | |||
| 14.04.2004 | 1:2 | 3+ | Izrael, Kup | 2003/2004 | |||
| 29.03.2002 | 0:1 | 0-2 | Izrael 1 | 2001/2002 | |||
| 26.01.2002 | 0:0 | 0-2 | Izrael 1 | 2001/2002 | |||
| 03.11.2001 | 2:0 | 0-2 | Izrael 1 | 2001/2002 | |||
| 24.02.2001 | 0:4 | 3+ | Izrael 1 | 2000/2001 | |||
| 08.12.2000 | 4:1 | 3+ | Izrael 1 | 2000/2001 | |||
| 16.09.2000 | 3:3 | 3+ | Izrael 1 | 2000/2001 |
| Makabi Netanija | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 49 | 13 | 17 | 19 | 52:64 | (-12) | 116 | 1,06 | 1,31 | 2,37 | 26 | 23 | 53:47 |
| Domaćin | 24 | 8 | 7 | 9 | 28:27 | (+1) | 55 | 1,17 | 1,13 | 2,29 | 12 | 12 | 50:50 |
| Gost | 25 | 5 | 10 | 10 | 24:37 | (-13) | 61 | 0,96 | 1,48 | 2,44 | 14 | 11 | 56:44 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari