Rezultati po danu
Po takmičenju
Belgija, Belgija 1 Plej of
Mehelen - Klub Briž
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.05. (Pet) | 18:45 | Heverle Leuven-Rojal Antverp | 2.65 | 3.38 | 2.53 | 1.90 | 1.83 | (2) |
| 16.05. (Sub) | 14:00 | Sporting Šarlroa-Vasterlo | 2.00 | 3.75 | 3.25 | 2.30 | 1.55 | (2) |
| 16.05. (Sub) | 16:15 | Standard-Rasing Genk | 3.18 | 3.45 | 2.13 | 1.98 | 1.75 | (2) |
| 16.05. (Sub) | 18:45 | Sent Truden-Gent | 1.98 | 3.75 | 3.43 | 2.30 | 1.60 | (2) |
| 17.05. (Ned) | 11:30 | Anderleht-Mehelen | 1.84 | 3.95 | 3.75 | 2.20 | 1.65 | (2) |
| 17.05. (Ned) | 16:30 | Klub Briž-Union Sent Žiloaz | 2.10 | 3.55 | 3.25 | 2.05 | 1.75 | (2) |
| 19.05. (Uto) | 18:30 | Rasing Genk-Rojal Antverp | 1.72 | 3.95 | 4.20 | (1) | ||
| 19.05. (Uto) | 18:30 | Sporting Šarlroa-Heverle Leuven | 1.77 | 3.80 | 4.10 | (1) | ||
| 19.05. (Uto) | 18:30 | Vasterlo-Standard | 1.98 | 3.70 | 3.40 | (1) | ||
| 21.05. (Čet) | 16:30 | Anderleht-Sent Truden | 2.32 | 3.70 | 2.70 | (1) | ||
| 21.05. (Čet) | 16:30 | Gent-Union Sent Žiloaz | 4.10 | 3.50 | 1.85 | (1) | ||
| 21.05. (Čet) | 16:30 | Mehelen-Klub Briž | 5.40 | 4.50 | 1.50 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Mehelen
Klub Briž
- Tim Klub Briž je posljednjih 7 mečeva bez neriješenog rezultata u takmičenju Belgija 1 Plej of.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Meridianbet.ba | 5.40 | 4.50 | 1.50 | |||
| Prosječne kvote | 5.40 | 4.50 | 1.50 | |||
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Za Prvaka
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Klub Briž | 7 | 6 | 0 | 1 | 20 | : | 7 | (+13) | 50 |
| 2 | Union Sent Žiloaz | 7 | 5 | 1 | 1 | 11 | : | 4 | (+7) | 49 |
| 3 | Sent Truden | 7 | 3 | 1 | 3 | 9 | : | 7 | (+2) | 39 |
| 4 | Anderleht | 7 | 2 | 1 | 4 | 10 | : | 15 | (-5) | 29 |
| 5 | Gent | 7 | 0 | 4 | 3 | 3 | : | 8 | (-5) | 27 |
| 6 | Mehelen | 7 | 1 | 1 | 5 | 5 | : | 17 | (-12) | 27 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Klub Briž | 3 | 3 | 0 | 0 | 12 | : | 3 | 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | : | 4 | 9 | |
| 2. | Union Sent Žiloaz | 4 | 3 | 1 | 0 | 6 | : | 1 | 10 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | : | 3 | 6 | |
| 3. | Sent Truden | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | : | 3 | 6 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | : | 4 | 4 | |
| 4. | Anderleht | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | : | 7 | 3 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | : | 8 | 4 | |
| 5. | Gent | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 | : | 4 | 3 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | : | 4 | 1 | |
| 6. | Mehelen | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | : | 7 | 3 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | : | 10 | 1 | |
Za Ligu Evrope - Grupa A
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Standard | 7 | 4 | 1 | 2 | 15 | : | 8 | (+7) | 33 |
| 2 | Rasing Genk | 7 | 3 | 3 | 1 | 9 | : | 6 | (+3) | 33 |
| 3 | Sporting Šarlroa | 7 | 4 | 1 | 2 | 9 | : | 6 | (+3) | 30 |
| 4 | Vasterlo | 7 | 3 | 1 | 3 | 12 | : | 13 | (-1) | 30 |
| 5 | Rojal Antverp | 7 | 3 | 0 | 4 | 10 | : | 13 | (-3) | 27 |
| 6 | Heverle Leuven | 7 | 0 | 2 | 5 | 5 | : | 14 | (-9) | 19 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Standard | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | : | 5 | 3 | 4 | 3 | 1 | 0 | 11 | : | 3 | 10 | |
| 2. | Rasing Genk | 4 | 1 | 3 | 0 | 5 | : | 2 | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | : | 4 | 6 | |
| 3. | Sporting Šarlroa | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | : | 3 | 6 | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | : | 3 | 7 | |
| 4. | Vasterlo | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | : | 9 | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | : | 4 | 6 | |
| 5. | Rojal Antverp | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | : | 8 | 3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | : | 5 | 6 | |
| 6. | Heverle Leuven | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | : | 7 | 0 | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 | : | 7 | 2 | |
Za Ligu Evrope - Grupa B
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Zulte Varegem | 6 | 5 | 1 | 0 | 15 | : | 6 | (+9) | 48 |
| 2 | Serkl Briž | 6 | 3 | 1 | 2 | 14 | : | 11 | (+3) | 41 |
| 3 | RAAL La Luvije | 6 | 1 | 0 | 5 | 5 | : | 13 | (-8) | 34 |
| 4 | Dender EH | 6 | 2 | 0 | 4 | 7 | : | 11 | (-4) | 25 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zulte Varegem | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | : | 3 | 7 | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | : | 3 | 9 | |
| 2. | Serkl Briž | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | : | 4 | 6 | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | : | 7 | 4 | |
| 3. | RAAL La Luvije | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | : | 4 | 3 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | : | 9 | 0 | |
| 4. | Dender EH | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | : | 7 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | : | 4 | 3 | |
U tabelu za prvaka je uračunato i pola bodova iz 1.dela.
Rasing Genk - Liga Šampiona
Klub Briž - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Mehelen (pobednik Kupa) je zbog nameštanja utakmica u sezoni 2017/2018 dobio zabranu učešća u Ligi Evrope u sledećoj sezoni.
Standard - Liga Evrope
Rojal Antverp (pobednik Plej ofa za Ligu Evrope) i Gent - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Rasing Genk - Liga Šampiona
Klub Briž - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Mehelen (pobednik Kupa) je zbog nameštanja utakmica u sezoni 2017/2018 dobio zabranu učešća u Ligi Evrope u sledećoj sezoni.
Standard - Liga Evrope
Rojal Antverp (pobednik Plej ofa za Ligu Evrope) i Gent - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Mehelen
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | Union Sent Žiloaz | 0:3 | 3+ | Belgija 1 po | 2025/2026 | |||
| 03.05.2026 | Gent | 1:0 | 0-2 | Belgija 1 po | 2025/2026 | |||
| 26.04.2026 | Sent Truden | 1:4 | 3+ | Belgija 1 po | 2025/2026 | |||
| 22.04.2026 | Klub Briž | 1:6 | 3+ | Belgija 1 po | 2025/2026 | |||
| 18.04.2026 | Anderleht | 1:2 | 3+ | Belgija 1 po | 2025/2026 | |||
| 12.04.2026 | Union Sent Žiloaz | 0:1 | 0-2 | Belgija 1 po | 2025/2026 | |||
| 06.04.2026 | Gent | 1:1 | 0-2 | Belgija 1 po | 2025/2026 | |||
| 22.03.2026 | Klub Briž | 1:4 | 3+ | Belgija 1 | 2025/2026 | |||
| 15.03.2026 | Anderleht | 1:0 | 0-2 | Belgija 1 | 2025/2026 | |||
| 08.03.2026 | Gent | 1:3 | 3+ | Belgija 1 | 2025/2026 |
Klub Briž
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | Sent Truden | 2:0 | 0-2 | Belgija 1 po | 2025/2026 | |||
| 03.05.2026 | Anderleht | 3:1 | 3+ | Belgija 1 po | 2025/2026 | |||
| 26.04.2026 | Gent | 2:0 | 0-2 | Belgija 1 po | 2025/2026 | |||
| 22.04.2026 | Mehelen | 6:1 | 3+ | Belgija 1 po | 2025/2026 | |||
| 19.04.2026 | Union Sent Žiloaz | 1:2 | 3+ | Belgija 1 po | 2025/2026 | |||
| 11.04.2026 | Sent Truden | 2:1 | 3+ | Belgija 1 po | 2025/2026 | |||
| 06.04.2026 | Anderleht | 4:2 | 3+ | Belgija 1 po | 2025/2026 | |||
| 22.03.2026 | Mehelen | 4:1 | 3+ | Belgija 1 | 2025/2026 | |||
| 14.03.2026 | Vasterlo | 2:1 | 3+ | Belgija 1 | 2025/2026 | |||
| 08.03.2026 | Anderleht | 2:2 | 3+ | Belgija 1 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.04.2026 | 1:6 | 3+ | Belgija 1 po | 2025/2026 | |||
| 22.03.2026 | 1:4 | 3+ | Belgija 1 | 2025/2026 | |||
| 01.08.2025 | 2:1 | 3+ | Belgija 1 | 2025/2026 | |||
| 07.12.2024 | 1:2 | 3+ | Belgija 1 | 2024/2025 | |||
| 26.07.2024 | 1:1 | 0-2 | Belgija 1 | 2024/2025 | |||
| 10.12.2023 | 0:0 | 0-2 | Belgija 1 | 2023/2024 | |||
| 30.07.2023 | 1:1 | 0-2 | Belgija 1 | 2023/2024 | |||
| 02.04.2023 | 0:3 | 3+ | Belgija 1 | 2022/2023 | |||
| 01.10.2022 | 0:3 | 3+ | Belgija 1 | 2022/2023 | |||
| 10.04.2022 | 0:2 | 0-2 | Belgija 1 | 2021/2022 | |||
| 19.11.2021 | 2:1 | 3+ | Belgija 1 | 2021/2022 | |||
| 17.12.2020 | 0:3 | 3+ | Belgija 1 | 2020/2021 | |||
| 31.10.2020 | 2:2 | 3+ | Belgija 1 | 2020/2021 | |||
| 15.12.2019 | 0:3 | 3+ | Belgija 1 | 2019/2020 | |||
| 28.09.2019 | 0:5 | 3+ | Belgija 1 | 2019/2020 | |||
| 20.12.2017 | 0:3 | 3+ | Belgija 1 | 2017/2018 | |||
| 15.09.2017 | 0:2 | 0-2 | Belgija 1 | 2017/2018 | |||
| 25.11.2016 | 1:6 | 3+ | Belgija 1 | 2016/2017 | |||
| 29.07.2016 | 0:2 | 0-2 | Belgija 1 | 2016/2017 | |||
| 29.11.2015 | 1:4 | 3+ | Belgija 1 | 2015/2016 | |||
| 01.08.2015 | 0:3 | 3+ | Belgija 1 | 2015/2016 | |||
| 20.01.2015 | 2:3 | 3+ | Belgija, Kup | 2014/2015 | |||
| 16.01.2015 | 1:1 | 0-2 | Belgija 1 | 2014/2015 | |||
| 17.12.2014 | 0:0 | 0-2 | Belgija, Kup | 2014/2015 | |||
| 24.08.2014 | 3:1 | 3+ | Belgija 1 | 2014/2015 | |||
| 07.12.2013 | 0:3 | 3+ | Belgija 1 | 2013/2014 | |||
| 17.08.2013 | 1:2 | 3+ | Belgija 1 | 2013/2014 | |||
| 01.12.2012 | 1:1 | 0-2 | Belgija 1 | 2012/2013 | |||
| 11.08.2012 | 3:3 | 3+ | Belgija 1 | 2012/2013 | |||
| 11.07.2012 | 1:0 | 0-2 | Prijateljski | 2012 | |||
| 21.01.2012 | 1:0 | 0-2 | Belgija 1 | 2011/2012 | |||
| 11.09.2011 | 1:2 | 3+ | Belgija 1 | 2011/2012 | |||
| 10.12.2010 | 0:1 | 0-2 | Belgija 1 | 2010/2011 | |||
| 22.08.2010 | 2:1 | 3+ | Belgija 1 | 2010/2011 | |||
| 12.12.2009 | 1:1 | 0-2 | Belgija 1 | 2009/2010 | |||
| 15.08.2009 | 2:1 | 3+ | Belgija 1 | 2009/2010 | |||
| 17.01.2009 | 0:3 | 3+ | Belgija 1 | 2008/2009 | |||
| 24.09.2008 | 1:1 | 0-2 | Belgija 1 | 2008/2009 | |||
| 09.02.2008 | 0:2 | 0-2 | Belgija 1 | 2007/2008 | |||
| 27.08.2007 | 1:1 | 0-2 | Belgija 1 | 2007/2008 | |||
| 08.02.2003 | 0:8 | 3+ | Belgija 1 | 2002/2003 | |||
| 31.08.2002 | 0:4 | 3+ | Belgija 1 | 2002/2003 | |||
| 10.03.2001 | 1:1 | 0-2 | Belgija 1 | 2000/2001 | |||
| 01.10.2000 | 2:5 | 3+ | Belgija 1 | 2000/2001 |
| Mehelen | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 44 | 7 | 12 | 25 | 37:102 | (-65) | 139 | 0,84 | 2,32 | 3,16 | 17 | 27 | 39:61 |
| Domaćin | 22 | 5 | 6 | 11 | 20:45 | (-25) | 65 | 0,91 | 2,05 | 2,95 | 8 | 14 | 36:64 |
| Gost | 22 | 2 | 6 | 14 | 17:57 | (-40) | 74 | 0,77 | 2,59 | 3,36 | 9 | 13 | 41:59 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari