Rezultati po danu
Po takmičenju
Poljska, Poljska 2
Puša Niepolomice - LKS Lođ
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05. (Ned) | 18:15 | Polonija Bitom-Šlonsk Vroclav | 2.60 | 3.20 | 2.46 | 1.93 | 1.78 | (2) |
| 18.05. (Pon) | 16:00 | Puša Niepolomice-LKS Lođ | 3.23 | 3.30 | 2.05 | 1.78 | 1.93 | (2) |
| 24.05. (Ned) | 12:30 | GKS Tihi-Stal Režov | 1.92 | 3.65 | 3.10 | (1) | ||
| 24.05. (Ned) | 12:30 | Odra Opole-Polonija Varšava | 2.85 | 3.25 | 2.16 | (1) | ||
| 24.05. (Ned) | 12:30 | Visla Krakov-Pogon Siedlice | 1.30 | 4.80 | 7.20 | (1) | ||
| 24.05. (Ned) | 12:30 | Vječista Krakov-Črobri Glogov | 1.41 | 4.20 | 5.80 | (1) | ||
| 24.05. (Ned) | 12:30 | Žnic Pruškov-Ruh Hožov | 3.00 | 3.40 | 2.03 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Puša Niepolomice
LKS Lođ
- LKS Lođ je bez poraza u posljednjih 4 mečeva u takmičenju Poljska 2
- Ukupan broj golova na mečevima tima LKS Lođ je bio preko 3 u poslednjih 5 mečeva u takmičenju Poljska 2.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MaxBet.ba | 3.25 | 3.40 | 2.05 | 1.78 | 1.93 | |
| Meridianbet.ba | 3.20 | 3.20 | 2.05 | |||
| Prosječne kvote | 3.23 | 3.30 | 2.05 | 1.78 | 1.93 | |
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Visla Krakov | 33 | 19 | 11 | 3 | 70 | : | 32 | (+38) | 68 |
| 2 | Šlonsk Vroclav | 32 | 16 | 10 | 6 | 66 | : | 46 | (+20) | 58 |
| 3 | Vječista Krakov | 33 | 16 | 8 | 9 | 69 | : | 46 | (+23) | 56 |
| 4 | Črobri Glogov | 33 | 16 | 6 | 11 | 47 | : | 35 | (+12) | 54 |
| 5 | Ruh Hožov | 33 | 14 | 11 | 8 | 52 | : | 43 | (+9) | 53 |
| 6 | LKS Lođ | 32 | 14 | 9 | 9 | 53 | : | 46 | (+7) | 51 |
| 7 | Polonija Varšava | 33 | 14 | 8 | 11 | 50 | : | 48 | (+2) | 50 |
| 8 | Miedž Legnica | 33 | 14 | 7 | 12 | 50 | : | 52 | (-2) | 49 |
| 9 | Polonija Bitom | 32 | 13 | 8 | 11 | 54 | : | 43 | (+11) | 47 |
| 10 | Puša Niepolomice | 32 | 11 | 13 | 8 | 43 | : | 38 | (+5) | 46 |
| 11 | Odra Opole | 33 | 11 | 11 | 11 | 33 | : | 38 | (-5) | 44 |
| 12 | Pogon GM | 33 | 11 | 11 | 11 | 51 | : | 54 | (-3) | 44 |
| 13 | Stal Režov | 33 | 12 | 6 | 15 | 46 | : | 57 | (-11) | 42 |
| 14 | Pogon Siedlice | 33 | 9 | 9 | 15 | 33 | : | 41 | (-8) | 36 |
| 15 | Stal Mjelec | 33 | 9 | 6 | 18 | 47 | : | 61 | (-14) | 33 |
| 16 | Gornjik Lečna | 33 | 5 | 12 | 16 | 38 | : | 59 | (-21) | 27 |
| 17 | Žnic Pruškov | 33 | 6 | 7 | 20 | 37 | : | 66 | (-29) | 25 |
| 18 | GKS Tihi | 33 | 5 | 7 | 21 | 37 | : | 71 | (-34) | 22 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Visla Krakov | 16 | 11 | 4 | 1 | 40 | : | 16 | 37 | 17 | 8 | 7 | 2 | 30 | : | 16 | 31 | |
| 2. | Šlonsk Vroclav | 16 | 10 | 5 | 1 | 33 | : | 16 | 35 | 16 | 6 | 5 | 5 | 33 | : | 30 | 23 | |
| 3. | Vječista Krakov | 16 | 7 | 4 | 5 | 31 | : | 23 | 25 | 17 | 9 | 4 | 4 | 38 | : | 23 | 31 | |
| 4. | Črobri Glogov | 17 | 9 | 3 | 5 | 29 | : | 19 | 30 | 16 | 7 | 3 | 6 | 18 | : | 16 | 24 | |
| 5. | Ruh Hožov | 17 | 9 | 4 | 4 | 30 | : | 21 | 31 | 16 | 5 | 7 | 4 | 22 | : | 22 | 22 | |
| 6. | LKS Lođ | 16 | 8 | 6 | 2 | 29 | : | 17 | 30 | 16 | 6 | 3 | 7 | 24 | : | 29 | 21 | |
| 7. | Polonija Varšava | 17 | 7 | 3 | 7 | 21 | : | 25 | 24 | 16 | 7 | 5 | 4 | 29 | : | 23 | 26 | |
| 8. | Miedž Legnica | 16 | 9 | 4 | 3 | 29 | : | 18 | 31 | 17 | 5 | 3 | 9 | 21 | : | 34 | 18 | |
| 9. | Polonija Bitom | 16 | 7 | 6 | 3 | 30 | : | 16 | 27 | 16 | 6 | 2 | 8 | 24 | : | 27 | 20 | |
| 10. | Puša Niepolomice | 16 | 6 | 6 | 4 | 21 | : | 18 | 24 | 16 | 5 | 7 | 4 | 22 | : | 20 | 22 | |
| 11. | Odra Opole | 16 | 7 | 5 | 4 | 18 | : | 16 | 26 | 17 | 4 | 6 | 7 | 15 | : | 22 | 18 | |
| 12. | Pogon GM | 17 | 7 | 7 | 3 | 32 | : | 24 | 28 | 16 | 4 | 4 | 8 | 19 | : | 30 | 16 | |
| 13. | Stal Režov | 17 | 6 | 4 | 7 | 22 | : | 28 | 22 | 16 | 6 | 2 | 8 | 24 | : | 29 | 20 | |
| 14. | Pogon Siedlice | 17 | 5 | 4 | 8 | 18 | : | 20 | 19 | 16 | 4 | 5 | 7 | 15 | : | 21 | 17 | |
| 15. | Stal Mjelec | 16 | 4 | 4 | 8 | 24 | : | 27 | 16 | 17 | 5 | 2 | 10 | 23 | : | 34 | 17 | |
| 16. | Gornjik Lečna | 17 | 4 | 4 | 9 | 15 | : | 28 | 16 | 16 | 1 | 8 | 7 | 23 | : | 31 | 11 | |
| 17. | Žnic Pruškov | 16 | 2 | 3 | 11 | 22 | : | 41 | 9 | 17 | 4 | 4 | 9 | 15 | : | 25 | 16 | |
| 18. | GKS Tihi | 16 | 2 | 4 | 10 | 23 | : | 36 | 10 | 17 | 3 | 3 | 11 | 14 | : | 35 | 12 | |
Puša Niepolomice
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | Stal Mjelec | 1:1 | 0-2 | Poljska 2 | 2025/2026 | |||
| 01.05.2026 | Žnic Pruškov | 1:0 | 0-2 | Poljska 2 | 2025/2026 | |||
| 24.04.2026 | Visla Krakov | 2:2 | 3+ | Poljska 2 | 2025/2026 | |||
| 18.04.2026 | Polonija Bitom | 2:1 | 3+ | Poljska 2 | 2025/2026 | |||
| 10.04.2026 | Odra Opole | 0:1 | 0-2 | Poljska 2 | 2025/2026 | |||
| 06.04.2026 | Polonija Varšava | 2:1 | 3+ | Poljska 2 | 2025/2026 | |||
| 21.03.2026 | Šlonsk Vroclav | 1:1 | 0-2 | Poljska 2 | 2025/2026 | |||
| 13.03.2026 | Črobri Glogov | 2:1 | 3+ | Poljska 2 | 2025/2026 | |||
| 06.03.2026 | Pogon Siedlice | 3:0 | 3+ | Poljska 2 | 2025/2026 | |||
| 01.03.2026 | GKS Tihi | 2:1 | 3+ | Poljska 2 | 2025/2026 |
LKS Lođ
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.05.2026 | Šlonsk Vroclav | 2:2 | 3+ | Poljska 2 | 2025/2026 | |||
| 07.05.2026 | Pogon GM | 3:2 | 3+ | Poljska 2 | 2025/2026 | |||
| 02.05.2026 | Pogon Siedlice | 4:0 | 3+ | Poljska 2 | 2025/2026 | |||
| 25.04.2026 | Stal Režov | 2:1 | 3+ | Poljska 2 | 2025/2026 | |||
| 18.04.2026 | GKS Tihi | 2:3 | 3+ | Poljska 2 | 2025/2026 | |||
| 04.04.2026 | Vječista Krakov | 2:0 | 0-2 | Poljska 2 | 2025/2026 | |||
| 21.03.2026 | Ruh Hožov | 2:2 | 3+ | Poljska 2 | 2025/2026 | |||
| 15.03.2026 | Odra Opole | 1:1 | 0-2 | Poljska 2 | 2025/2026 | |||
| 09.03.2026 | Polonija Varšava | 1:0 | 0-2 | Poljska 2 | 2025/2026 | |||
| 28.02.2026 | Miedž Legnica | 0:0 | 0-2 | Poljska 2 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2025 | 3:0 | 3+ | Poljska 2 | 2025/2026 | |||
| 03.03.2024 | 2:3 | 3+ | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
| 26.08.2023 | 2:1 | 3+ | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
| 03.03.2023 | 1:0 | 0-2 | Poljska 2 | 2022/2023 | |||
| 10.08.2022 | 0:2 | 0-2 | Poljska 2 | 2022/2023 | |||
| 09.03.2022 | 0:2 | 0-2 | Poljska 2 | 2021/2022 | |||
| 13.08.2021 | 0:2 | 0-2 | Poljska 2 | 2021/2022 | |||
| 16.05.2021 | 2:3 | 3+ | Poljska 2 | 2020/2021 | |||
| 22.11.2020 | 4:4 | 3+ | Poljska 2 | 2020/2021 | |||
| 07.04.2019 | 1:0 | 0-2 | Poljska 2 | 2018/2019 | |||
| 14.09.2018 | 0:2 | 0-2 | Poljska 2 | 2018/2019 |
| Puša Niepolomice | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 11 | 4 | 1 | 6 | 15:19 | (-4) | 34 | 1,36 | 1,73 | 3,09 | 6 | 5 | 55:45 |
| Domaćin | 5 | 2 | 0 | 3 | 5:8 | (-3) | 13 | 1,00 | 1,60 | 2,60 | 3 | 2 | 60:40 |
| Gost | 6 | 2 | 1 | 3 | 10:11 | (-1) | 21 | 1,67 | 1,83 | 3,50 | 3 | 3 | 50:50 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari