Rezultati po danu
Po takmičenju
Češka, Češka 1 - 2.deo
Slavija Prag - Viktorija Plzenj
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05. (Ned) | 15:00 | Hradec Kralove-Slavija Prag | 2.60 | 3.33 | 2.44 | 1.95 | 1.78 | (2) |
| 17.05. (Ned) | 15:00 | Slovan Liberec-Sparta Prag | 3.08 | 3.28 | 2.13 | 1.90 | 1.85 | (2) |
| 17.05. (Ned) | 15:00 | Viktorija Plzenj-Jablonec | 1.25 | 5.65 | 10.00 | 2.55 | 1.48 | (2) |
| 23.05. (Sub) | 12:00 | Dukla-Banjik Ostrava | 3.20 | 3.25 | 1.98 | (1) | ||
| 23.05. (Sub) | 12:00 | Mlada Boleslav-Teplice | 2.04 | 3.20 | 3.10 | (1) | ||
| 23.05. (Sub) | 12:00 | Zlin-Slovačko | 2.01 | 3.35 | 3.05 | (1) | ||
| 24.05. (Ned) | 10:00 | Jablonec-Slovan Liberec | 2.12 | 3.20 | 2.95 | (1) | ||
| 24.05. (Ned) | 10:00 | Slavija Prag-Viktorija Plzenj | 1.87 | 3.35 | 3.40 | (1) | ||
| 24.05. (Ned) | 10:00 | Sparta Prag-Hradec Kralove | 1.60 | 3.65 | 4.40 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Slavija Prag
Viktorija Plzenj
- Tim Slavija Prag je posljednjih 3 mečeva bez neriješenog rezultata u takmičenju Češka 1 - 2.deo.
- Ukupan broj golova na mečevima tima Slavija Prag je bio preko 3 u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Češka 1 - 2.deo.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Meridianbet.ba | 1.87 | 3.35 | 3.40 | |||
| Prosječne kvote | 1.87 | 3.35 | 3.40 | |||
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Plej of
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Slavija Prag | 33 | 23 | 8 | 2 | 70 | : | 28 | (+42) | 77 |
| 2 | Sparta Prag | 33 | 21 | 7 | 5 | 65 | : | 33 | (+32) | 70 |
| 3 | Viktorija Plzenj | 33 | 17 | 9 | 7 | 55 | : | 35 | (+20) | 60 |
| 4 | Hradec Kralove | 33 | 15 | 8 | 10 | 46 | : | 38 | (+8) | 53 |
| 5 | Jablonec | 33 | 15 | 7 | 11 | 43 | : | 41 | (+2) | 52 |
| 6 | Slovan Liberec | 33 | 12 | 10 | 11 | 44 | : | 35 | (+9) | 46 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Slavija Prag | 17 | 13 | 3 | 1 | 40 | : | 14 | 42 | 16 | 10 | 5 | 1 | 30 | : | 14 | 35 | |
| 2. | Sparta Prag | 17 | 12 | 4 | 1 | 40 | : | 21 | 40 | 16 | 9 | 3 | 4 | 25 | : | 12 | 30 | |
| 3. | Viktorija Plzenj | 17 | 9 | 5 | 3 | 29 | : | 18 | 32 | 16 | 8 | 4 | 4 | 26 | : | 17 | 28 | |
| 4. | Hradec Kralove | 16 | 9 | 4 | 3 | 23 | : | 12 | 31 | 17 | 6 | 4 | 7 | 23 | : | 26 | 22 | |
| 5. | Jablonec | 16 | 7 | 6 | 3 | 23 | : | 16 | 27 | 17 | 8 | 1 | 8 | 20 | : | 25 | 25 | |
| 6. | Slovan Liberec | 16 | 7 | 5 | 4 | 20 | : | 12 | 26 | 17 | 5 | 5 | 7 | 24 | : | 23 | 20 | |
Plej aut
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Mlada Boleslav | 34 | 9 | 13 | 12 | 49 | : | 55 | (-6) | 40 |
| 2 | Teplice | 34 | 9 | 12 | 13 | 38 | : | 42 | (-4) | 39 |
| 3 | Zlin | 34 | 10 | 8 | 16 | 42 | : | 56 | (-14) | 38 |
| 4 | Slovačko | 34 | 7 | 9 | 18 | 30 | : | 50 | (-20) | 30 |
| 5 | Banjik Ostrava | 34 | 6 | 8 | 20 | 29 | : | 49 | (-20) | 26 |
| 6 | Dukla | 34 | 5 | 11 | 18 | 23 | : | 48 | (-25) | 26 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Mlada Boleslav | 17 | 4 | 7 | 6 | 25 | : | 31 | 19 | 17 | 5 | 6 | 6 | 24 | : | 24 | 21 | |
| 2. | Teplice | 18 | 6 | 4 | 8 | 19 | : | 19 | 22 | 16 | 3 | 8 | 5 | 19 | : | 23 | 17 | |
| 3. | Zlin | 17 | 6 | 4 | 7 | 27 | : | 29 | 22 | 17 | 4 | 4 | 9 | 15 | : | 27 | 16 | |
| 4. | Slovačko | 17 | 5 | 3 | 9 | 19 | : | 25 | 18 | 17 | 2 | 6 | 9 | 11 | : | 25 | 12 | |
| 5. | Banjik Ostrava | 17 | 5 | 3 | 9 | 18 | : | 22 | 18 | 17 | 1 | 5 | 11 | 11 | : | 27 | 8 | |
| 6. | Dukla | 16 | 3 | 5 | 8 | 12 | : | 21 | 14 | 18 | 2 | 6 | 10 | 11 | : | 27 | 12 | |
U tabelu su uračunati bodovi iz 1.dela prvenstva.
Slavija Prag - Kvalifikacije za Ligu Šampiona (plej of)
Viktorija Plzenj - Kvalifikacije za Ligu Šampiona (2.kolo)
Sparta Prag, Jablonec i Mlada Boleslav (pobednik Plej ofa za Ligu Evrope) - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Slavija Prag - Kvalifikacije za Ligu Šampiona (plej of)
Viktorija Plzenj - Kvalifikacije za Ligu Šampiona (2.kolo)
Sparta Prag, Jablonec i Mlada Boleslav (pobednik Plej ofa za Ligu Evrope) - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Slavija Prag
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.05.2026 | Jablonec | 5:1 | 3+ | Češka 1 | 2025/2026 | |||
| 09.05.2026 | Sparta Prag | 0:3 | 3+ | Češka 1 | 2025/2026 | |||
| 02.05.2026 | Slovan Liberec | 2:1 | 3+ | Češka 1 | 2025/2026 | |||
| 25.04.2026 | Sigma Olomouc | 2:1 | 3+ | Češka 1 | 2025/2026 | |||
| 19.04.2026 | Hradec Kralove | 1:2 | 3+ | Češka 1 | 2025/2026 | |||
| 12.04.2026 | Viktorija Plzenj | 0:0 | 0-2 | Češka 1 | 2025/2026 | |||
| 05.04.2026 | Banjik Ostrava | 2:0 | 0-2 | Češka 1 | 2025/2026 | |||
| 14.03.2026 | Zlin | 3:1 | 3+ | Češka 1 | 2025/2026 | |||
| 08.03.2026 | Sparta Prag | 3:1 | 3+ | Češka 1 | 2025/2026 | |||
| 03.03.2026 | Jablonec | 2:2 | 3+ | Češka, Kup | 2025/2026 |
Viktorija Plzenj
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.05.2026 | Sparta Prag | 0:0 | 0-2 | Češka 1 | 2025/2026 | |||
| 09.05.2026 | Slovan Liberec | 2:0 | 0-2 | Češka 1 | 2025/2026 | |||
| 03.05.2026 | Hradec Kralove | 3:1 | 3+ | Češka 1 | 2025/2026 | |||
| 25.04.2026 | Banjik Ostrava | 1:0 | 0-2 | Češka 1 | 2025/2026 | |||
| 19.04.2026 | Pardubice | 0:1 | 0-2 | Češka 1 | 2025/2026 | |||
| 12.04.2026 | Slavija Prag | 0:0 | 0-2 | Češka 1 | 2025/2026 | |||
| 04.04.2026 | Teplice | 2:2 | 3+ | Češka 1 | 2025/2026 | |||
| 15.03.2026 | Bohemijans 1905 | 2:0 | 0-2 | Češka 1 | 2025/2026 | |||
| 08.03.2026 | Hradec Kralove | 3:0 | 3+ | Češka 1 | 2025/2026 | |||
| 05.03.2026 | Karvina | 0:3 | 3+ | Češka, Kup | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.04.2026 | 0:0 | 0-2 | Češka 1 | 2025/2026 | |||
| 09.11.2025 | 5:3 | 3+ | Češka 1 | 2025/2026 | |||
| 03.05.2025 | 4:3 | 3+ | Češka 1 | 2024/2025 | |||
| 23.02.2025 | 3:1 | 3+ | Češka 1 | 2024/2025 | |||
| 21.09.2024 | 3:0 | 3+ | Češka 1 | 2024/2025 | |||
| 15.05.2024 | 3:0 | 3+ | Češka 1 | 2023/2024 | |||
| 14.04.2024 | 0:1 | 0-2 | Češka 1 | 2023/2024 | |||
| 05.11.2023 | 1:2 | 3+ | Češka 1 | 2023/2024 | |||
| 20.05.2023 | 2:1 | 3+ | Češka 1 | 2022/2023 | |||
| 11.03.2023 | 2:1 | 3+ | Češka 1 | 2022/2023 | |||
| 18.09.2022 | 0:3 | 3+ | Češka 1 | 2022/2023 | |||
| 01.05.2022 | 1:1 | 0-2 | Češka 1 | 2021/2022 | |||
| 03.04.2022 | 1:1 | 0-2 | Češka 1 | 2021/2022 | |||
| 31.10.2021 | 2:0 | 0-2 | Češka 1 | 2021/2022 | |||
| 20.05.2021 | 1:0 | 0-2 | Češka, Kup | 2020/2021 | |||
| 02.05.2021 | 5:1 | 3+ | Češka 1 | 2020/2021 | |||
| 23.12.2020 | 1:0 | 0-2 | Češka 1 | 2020/2021 | |||
| 24.06.2020 | 1:0 | 0-2 | Češka 1 | 2019/2020 | |||
| 07.06.2020 | 0:0 | 0-2 | Češka 1 | 2019/2020 | |||
| 27.10.2019 | 1:0 | 0-2 | Češka 1 | 2019/2020 | |||
| 12.05.2019 | 3:1 | 3+ | Češka 1 | 2018/2019 | |||
| 17.02.2019 | 0:2 | 0-2 | Češka 1 | 2018/2019 | |||
| 01.09.2018 | 4:0 | 3+ | Češka 1 | 2018/2019 | |||
| 05.05.2018 | 2:0 | 0-2 | Češka 1 | 2017/2018 | |||
| 05.11.2017 | 0:1 | 0-2 | Češka 1 | 2017/2018 | |||
| 05.03.2017 | 1:0 | 0-2 | Češka 1 | 2016/2017 | |||
| 28.08.2016 | 1:3 | 3+ | Češka 1 | 2016/2017 | |||
| 14.05.2016 | 5:0 | 3+ | Češka 1 | 2015/2016 | |||
| 24.07.2015 | 1:2 | 3+ | Češka 1 | 2015/2016 | |||
| 18.03.2015 | 0:1 | 0-2 | Češka 1 | 2014/2015 | |||
| 23.08.2014 | 1:0 | 0-2 | Češka 1 | 2014/2015 | |||
| 21.04.2014 | 0:2 | 0-2 | Češka 1 | 2013/2014 | |||
| 19.10.2013 | 1:1 | 0-2 | Češka 1 | 2013/2014 | |||
| 11.05.2013 | 1:0 | 0-2 | Češka 1 | 2012/2013 | |||
| 04.11.2012 | 0:1 | 0-2 | Češka 1 | 2012/2013 | |||
| 30.04.2012 | 0:3 | 3+ | Češka 1 | 2011/2012 | |||
| 06.11.2011 | 2:1 | 3+ | Češka 1 | 2011/2012 | |||
| 25.04.2011 | 2:2 | 3+ | Češka 1 | 2010/2011 | |||
| 01.10.2010 | 0:1 | 0-2 | Češka 1 | 2010/2011 | |||
| 16.06.2010 | 3:3 | 3+ | Prijateljski | 2010 | |||
| 05.05.2010 | 2:4 | 3+ | Češka 1 | 2009/2010 | |||
| 09.11.2009 | 0:0 | 0-2 | Češka 1 | 2009/2010 | |||
| 23.02.2009 | 3:2 | 3+ | Češka 1 | 2008/2009 | |||
| 11.01.2009 | 1:2 | 3+ | Prijateljski | 2009 | |||
| 16.08.2008 | 1:1 | 0-2 | Češka 1 | 2008/2009 | |||
| 27.06.2008 | 0:1 | 0-2 | Prijateljski | 2008 | |||
| 07.04.2008 | 0:0 | 0-2 | Češka 1 | 2007/2008 | |||
| 19.10.2007 | 3:0 | 3+ | Češka 1 | 2007/2008 | |||
| 18.04.2007 | 0:1 | 0-2 | Češka 1 | 2006/2007 | |||
| 24.09.2006 | 4:0 | 3+ | Češka 1 | 2006/2007 | |||
| 04.03.2006 | 1:1 | 0-2 | Češka 1 | 2005/2006 | |||
| 10.09.2005 | 1:1 | 0-2 | Češka 1 | 2005/2006 | |||
| 28.02.2004 | 3:0 | 3+ | Češka 1 | 2003/2004 | |||
| 16.08.2003 | 1:2 | 3+ | Češka 1 | 2003/2004 | |||
| 19.02.2001 | 3:1 | 3+ | Češka 1 | 2000/2001 | |||
| 05.08.2000 | 2:1 | 3+ | Češka 1 | 2000/2001 |
| Slavija Prag | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 56 | 27 | 12 | 17 | 88:59 | (+29) | 147 | 1,57 | 1,05 | 2,63 | 28 | 28 | 50:50 |
| Domaćin | 32 | 19 | 6 | 7 | 58:26 | (+32) | 84 | 1,81 | 0,81 | 2,63 | 15 | 17 | 47:53 |
| Gost | 24 | 8 | 6 | 10 | 30:33 | (-3) | 63 | 1,25 | 1,38 | 2,63 | 13 | 11 | 54:46 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari