Rezultati po danu
Po takmičenju
Kamerun, Kamerun 1
Stad Renard de Melong - Igl Rojal Menua
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.05. (Čet) | 13:00 | Fauve Azur Elit-Gazele Garua | 3.38 | 3.08 | 2.01 | 1.50 | 2.25 | (2) |
| 14.05. (Čet) | 14:30 | Stad Renard-Igl Rojal Menua | 1.94 | 3.70 | 3.05 | 2.45 | 1.45 | (2) |
| 14.05. (Čet) | 15:00 | Fortuna Mfou-Kotonsport Garua | 5.43 | 3.50 | 1.55 | 1.73 | 1.93 | (2) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Stad Renard de Melong
Igl Rojal Menua
- Igl Rojal Menua je bez poraza u posljednjih 5 mečeva u takmičenju Kamerun 1
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MaxBet.ba | 1.95 | 3.70 | 3.05 | 2.45 | 1.45 | |
| Meridianbet.ba | 1.92 | 3.70 | 3.05 | |||
| Prosječne kvote | 1.94 | 3.70 | 3.05 | 2.45 | 1.45 | |
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Unisport Bafang | 18 | 12 | 4 | 2 | 32 | : | 13 | (+19) | 40 |
| 2 | Kolombe | 18 | 8 | 7 | 3 | 25 | : | 11 | (+14) | 31 |
| 3 | Kotonsport Garua | 18 | 9 | 4 | 5 | 26 | : | 17 | (+9) | 31 |
| 4 | Dinamo Duala | 18 | 9 | 4 | 5 | 30 | : | 22 | (+8) | 31 |
| 5 | Kenon Jaunde | 18 | 7 | 7 | 4 | 20 | : | 13 | (+7) | 28 |
| 6 | Viktoria Jun. Limbe | 18 | 8 | 3 | 7 | 24 | : | 24 | (0) | 27 |
| 7 | Gazele Garua | 18 | 7 | 5 | 6 | 19 | : | 21 | (-2) | 26 |
| 8 | PVD Bamenda | 18 | 8 | 2 | 8 | 27 | : | 30 | (-3) | 26 |
| 9 | Pantere Bangangte | 18 | 7 | 4 | 7 | 19 | : | 15 | (+4) | 25 |
| 10 | Igl Rojal Menua | 18 | 5 | 6 | 7 | 25 | : | 23 | (+2) | 21 |
| 11 | Stad Renard | 18 | 3 | 10 | 5 | 22 | : | 23 | (-1) | 19 |
| 12 | Fauve Azur Elit | 18 | 4 | 2 | 12 | 8 | : | 27 | (-19) | 14 |
| 13 | Fortuna Mfou | 18 | 3 | 4 | 11 | 11 | : | 35 | (-24) | 13 |
| 14 | Egl Moungo | 18 | 2 | 6 | 10 | 13 | : | 27 | (-14) | 12 |
Eding Sport - Afrička Liga Šampiona
Pobjednik Kupa - Afrički Kup Konfederacije.
Pobjednik Kupa - Afrički Kup Konfederacije.
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Unisport Bafang | 11 | 7 | 3 | 1 | 21 | : | 4 | 24 | 7 | 5 | 1 | 1 | 11 | : | 9 | 16 | |
| 2. | Kolombe | 9 | 5 | 3 | 1 | 15 | : | 6 | 18 | 9 | 3 | 4 | 2 | 10 | : | 5 | 13 | |
| 3. | Kotonsport Garua | 9 | 6 | 2 | 1 | 17 | : | 8 | 20 | 9 | 3 | 2 | 4 | 9 | : | 9 | 11 | |
| 4. | Dinamo Duala | 9 | 5 | 2 | 2 | 19 | : | 11 | 17 | 9 | 4 | 2 | 3 | 11 | : | 11 | 14 | |
| 5. | Kenon Jaunde | 9 | 2 | 4 | 3 | 10 | : | 10 | 10 | 9 | 5 | 3 | 1 | 10 | : | 3 | 18 | |
| 6. | Viktoria Jun. Limbe | 9 | 4 | 2 | 3 | 15 | : | 11 | 14 | 9 | 4 | 1 | 4 | 9 | : | 13 | 13 | |
| 7. | Gazele Garua | 8 | 5 | 2 | 1 | 11 | : | 6 | 17 | 10 | 2 | 3 | 5 | 8 | : | 15 | 9 | |
| 8. | PVD Bamenda | 8 | 6 | 1 | 1 | 15 | : | 5 | 19 | 10 | 2 | 1 | 7 | 12 | : | 25 | 7 | |
| 9. | Pantere Bangangte | 10 | 5 | 0 | 5 | 13 | : | 10 | 15 | 8 | 2 | 4 | 2 | 6 | : | 5 | 10 | |
| 10. | Igl Rojal Menua | 7 | 4 | 3 | 0 | 14 | : | 5 | 15 | 11 | 1 | 3 | 7 | 11 | : | 18 | 6 | |
| 11. | Stad Renard | 9 | 3 | 5 | 1 | 13 | : | 8 | 14 | 9 | 0 | 5 | 4 | 9 | : | 15 | 5 | |
| 12. | Fauve Azur Elit | 10 | 1 | 2 | 7 | 4 | : | 15 | 5 | 8 | 3 | 0 | 5 | 4 | : | 12 | 9 | |
| 13. | Fortuna Mfou | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | : | 7 | 5 | 12 | 2 | 2 | 8 | 7 | : | 28 | 8 | |
| 14. | Egl Moungo | 12 | 2 | 3 | 7 | 9 | : | 15 | 9 | 6 | 0 | 3 | 3 | 4 | : | 12 | 3 | |
Stad Renard de Melong
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | Dinamo Duala | 1:2 | 3+ | Kamerun 1 | 2025/2026 | |||
| 03.05.2026 | Kolombe | 0:0 | 0-2 | Kamerun 1 | 2025/2026 | |||
| 29.04.2026 | Egl Moungo | 1:1 | 0-2 | Kamerun 1 | 2025/2026 | |||
| 23.04.2026 | PVD Bamenda | 2:0 | 0-2 | Kamerun 1 | 2025/2026 | |||
| 19.04.2026 | Kenon Jaunde | 0:1 | 0-2 | Kamerun 1 | 2025/2026 | |||
| 05.04.2026 | Fortuna Mfou | 1:0 | 0-2 | Kamerun 1 | 2025/2026 | |||
| 29.03.2026 | Viktoria Jun. Limbe | 2:2 | 3+ | Kamerun 1 | 2025/2026 | |||
| 22.03.2026 | Gazele Garua | 4:1 | 3+ | Kamerun 1 | 2025/2026 | |||
| 18.03.2026 | Unisport Bafang | 1:2 | 3+ | Kamerun 1 | 2025/2026 | |||
| 15.03.2026 | Pantere Bangangte | 1:1 | 0-2 | Kamerun 1 | 2025/2026 |
Igl Rojal Menua
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | Viktoria Jun. Limbe | 4:1 | 3+ | Kamerun 1 | 2025/2026 | |||
| 03.05.2026 | Fauve Azur Elit | 2:2 | 3+ | Kamerun 1 | 2025/2026 | |||
| 29.04.2026 | Kenon Jaunde | 1:1 | 0-2 | Kamerun 1 | 2025/2026 | |||
| 26.04.2026 | Fortuna Mfou | 4:0 | 3+ | Kamerun 1 | 2025/2026 | |||
| 19.04.2026 | Unisport Bafang | 1:1 | 0-2 | Kamerun 1 | 2025/2026 | |||
| 05.04.2026 | Pantere Bangangte | 1:2 | 3+ | Kamerun 1 | 2025/2026 | |||
| 29.03.2026 | Kolombe | 1:0 | 0-2 | Kamerun 1 | 2025/2026 | |||
| 22.03.2026 | PVD Bamenda | 1:2 | 3+ | Kamerun 1 | 2025/2026 | |||
| 17.03.2026 | Gazele Garua | 1:2 | 3+ | Kamerun 1 | 2025/2026 | |||
| 14.03.2026 | Kotonsport Garua | 1:2 | 3+ | Kamerun 1 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.02.2026 | 3:3 | 3+ | Kamerun 1 | 2025/2026 | |||
| 23.03.2025 | 0:1 | 0-2 | Kamerun 1 | 2024/2025 | |||
| 07.12.2024 | 0:0 | 0-2 | Kamerun 1 | 2024/2025 | |||
| 16.04.2023 | 0:1 | 0-2 | Kamerun 1 | 2022/2023 | |||
| 24.12.2022 | 0:1 | 0-2 | Kamerun 1 | 2022/2023 | |||
| 27.05.2018 | 1:0 | 0-2 | Kamerun 1 | 2018 | |||
| 25.02.2018 | 0:0 | 0-2 | Kamerun 1 | 2018 | |||
| 03.09.2017 | 1:0 | 0-2 | Kamerun 1 | 2017 | |||
| 30.04.2017 | 0:0 | 0-2 | Kamerun 1 | 2017 |
| Stad Renard de Melong | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 9 | 2 | 4 | 3 | 5:6 | (-1) | 11 | 0,56 | 0,67 | 1,22 | 8 | 1 | 89:11 |
| Domaćin | 4 | 0 | 3 | 1 | 0:1 | (-1) | 1 | 0,00 | 0,25 | 0,25 | 4 | 0 | 100:0 |
| Gost | 5 | 2 | 1 | 2 | 5:5 | (0) | 10 | 1,00 | 1,00 | 2,00 | 4 | 1 | 80:20 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari