Rezultati po danu
Po takmičenju
Škotska, Škotska 2 Plej of/aut
Stenhausmir - Aloa Atletik
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.05. (Sri) | 18:45 | Aloa Atletik-Stenhausmir | 2.33 | 3.20 | 2.60 | (1) | ||
| 16.05. (Sub) | 14:30 | Stenhausmir-Aloa Atletik | 1.85 | 3.60 | 3.80 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Stenhausmir
Aloa Atletik
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Meridianbet.ba | 1.85 | 3.60 | 3.80 | |||
| Prosječne kvote | 1.85 | 3.60 | 3.80 | |||
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Stenhausmir
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | Kvin of Saut | 1:1 | 0-2 | Škotska 2 poa | 2025/2026 | |||
| 05.05.2026 | Kvin of Saut | 1:1 | 0-2 | Škotska 2 poa | 2025/2026 | |||
| 02.05.2026 | Montrouz | 2:0 | 0-2 | Škotska 3 | 2025/2026 | |||
| 25.04.2026 | Aloa Atletik | 1:0 | 0-2 | Škotska 3 | 2025/2026 | |||
| 18.04.2026 | Kouv Rendžers | 0:2 | 0-2 | Škotska 3 | 2025/2026 | |||
| 11.04.2026 | Inv. Kaledonijen | 1:1 | 0-2 | Škotska 3 | 2025/2026 | |||
| 04.04.2026 | Hamilton Akad. | 3:0 | 3+ | Škotska 3 | 2025/2026 | |||
| 28.03.2026 | Ist Fajf | 2:2 | 3+ | Škotska 3 | 2025/2026 | |||
| 21.03.2026 | Kelti Harts | 2:0 | 0-2 | Škotska 3 | 2025/2026 | |||
| 14.03.2026 | Piterhed | 1:0 | 0-2 | Škotska 3 | 2025/2026 |
Aloa Atletik
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | Erdrioniens | 2:1 | 3+ | Škotska 2 poa | 2025/2026 | |||
| 05.05.2026 | Erdrioniens | 1:0 | 0-2 | Škotska 2 poa | 2025/2026 | |||
| 02.05.2026 | Kvin of Saut | 1:4 | 3+ | Škotska 3 | 2025/2026 | |||
| 25.04.2026 | Stenhausmir | 0:1 | 0-2 | Škotska 3 | 2025/2026 | |||
| 18.04.2026 | Ist Fajf | 2:0 | 0-2 | Škotska 3 | 2025/2026 | |||
| 11.04.2026 | Hamilton Akad. | 0:1 | 0-2 | Škotska 3 | 2025/2026 | |||
| 04.04.2026 | Kouv Rendžers | 1:0 | 0-2 | Škotska 3 | 2025/2026 | |||
| 28.03.2026 | Piterhed | 1:2 | 3+ | Škotska 3 | 2025/2026 | |||
| 21.03.2026 | Inv. Kaledonijen | 1:1 | 0-2 | Škotska 3 | 2025/2026 | |||
| 14.03.2026 | Montrouz | 4:5 | 3+ | Škotska 3 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.04.2026 | 1:0 | 0-2 | Škotska 3 | 2025/2026 | |||
| 27.12.2025 | 0:0 | 0-2 | Škotska 3 | 2025/2026 | |||
| 25.10.2025 | 0:0 | 0-2 | Škotska 3 | 2025/2026 | |||
| 02.08.2025 | 1:2 | 3+ | Škotska 3 | 2025/2026 | |||
| 05.04.2025 | 1:4 | 3+ | Škotska 3 | 2024/2025 | |||
| 28.12.2024 | 3:1 | 3+ | Škotska 3 | 2024/2025 | |||
| 19.10.2024 | 0:1 | 0-2 | Škotska 3 | 2024/2025 | |||
| 17.08.2024 | 0:1 | 0-2 | Škotska 3 | 2024/2025 | |||
| 25.07.2023 | 1:3 | 3+ | Škotska, LK | 2023/2024 | |||
| 14.11.2020 | 2:4 | 3+ | Škotska, LK | 2020/2021 | |||
| 18.11.2017 | 1:2 | 3+ | Škotska, Kup | 2017/2018 | |||
| 11.03.2017 | 1:2 | 3+ | Škotska 3 | 2016/2017 | |||
| 31.12.2016 | 2:4 | 3+ | Škotska 3 | 2016/2017 | |||
| 05.11.2016 | 1:4 | 3+ | Škotska 3 | 2016/2017 | |||
| 24.09.2016 | 2:2 | 3+ | Škotska 3 | 2016/2017 | |||
| 09.03.2013 | 1:1 | 0-2 | Škotska 3 | 2012/2013 | |||
| 02.01.2013 | 0:1 | 0-2 | Škotska 3 | 2012/2013 | |||
| 24.11.2012 | 0:2 | 0-2 | Škotska 3 | 2012/2013 | |||
| 15.09.2012 | 2:0 | 0-2 | Škotska 3 | 2012/2013 | |||
| 23.04.2011 | 2:1 | 3+ | Škotska 3 | 2010/2011 | |||
| 02.01.2011 | 2:3 | 3+ | Škotska 3 | 2010/2011 | |||
| 13.11.2010 | 0:1 | 0-2 | Škotska 3 | 2010/2011 | |||
| 21.08.2010 | 0:1 | 0-2 | Škotska 3 | 2010/2011 | |||
| 20.03.2010 | 1:2 | 3+ | Škotska 3 | 2009/2010 | |||
| 23.01.2010 | 0:2 | 0-2 | Škotska 3 | 2009/2010 | |||
| 14.11.2009 | 4:1 | 3+ | Škotska 3 | 2009/2010 | |||
| 19.09.2009 | 1:0 | 0-2 | Škotska 3 | 2009/2010 | |||
| 01.05.2004 | 0:1 | 0-2 | Škotska 3 | 2003/2004 | |||
| 13.03.2004 | 0:1 | 0-2 | Škotska 3 | 2003/2004 | |||
| 10.01.2004 | 1:3 | 3+ | Škotska 3 | 2003/2004 | |||
| 23.08.2003 | 2:2 | 3+ | Škotska 3 | 2003/2004 | |||
| 02.04.2002 | 0:4 | 3+ | Škotska 3 | 2001/2002 | |||
| 09.03.2002 | 1:0 | 0-2 | Škotska 3 | 2001/2002 | |||
| 27.10.2001 | 1:1 | 0-2 | Škotska 3 | 2001/2002 | |||
| 08.09.2001 | 1:0 | 0-2 | Škotska 3 | 2001/2002 |
| Stenhausmir | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 35 | 8 | 6 | 21 | 35:57 | (-22) | 92 | 1,00 | 1,63 | 2,63 | 18 | 17 | 51:49 |
| Domaćin | 18 | 3 | 3 | 12 | 16:32 | (-16) | 48 | 0,89 | 1,78 | 2,67 | 10 | 8 | 56:44 |
| Gost | 17 | 5 | 3 | 9 | 19:25 | (-6) | 44 | 1,12 | 1,47 | 2,59 | 8 | 9 | 47:53 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari