Rezultati po danu
Po takmičenju
Mađarska, Mađarska 2
Seged-Čanad - Akvital Čakvar
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05. (Ned) | 14:30 | BVSC-Budapešt Honved | 3.80 | 3.08 | 1.90 | 1.60 | 2.12 | (2) |
| 17.05. (Ned) | 14:30 | Vašaš-Ajka | 1.13 | 6.85 | 14.50 | 2.80 | 1.34 | (2) |
| 17.05. (Ned) | 15:00 | Kozarmišlenji SE-Karcagi | 1.98 | 3.22 | 3.38 | 1.80 | 1.83 | (2) |
| 17.05. (Ned) | 15:00 | Mezekevešd-Bekeščaba Elore | 2.06 | 3.05 | 3.33 | 1.70 | 1.95 | (2) |
| 17.05. (Ned) | 15:00 | Seged-Čanad-Akvital Čakvar | 1.91 | 3.25 | 3.58 | 1.70 | 1.93 | (2) |
| 17.05. (Ned) | 15:00 | Soroksar-Kečkemet TE | 3.05 | 3.38 | 2.06 | 2.05 | 1.63 | (2) |
| 17.05. (Ned) | 15:00 | Tisakečke-Sentlorinc | 2.21 | 3.25 | 2.85 | 1.95 | 1.70 | (2) |
| 17.05. (Ned) | 15:00 | Videoton-Budafok | 1.88 | 3.28 | 3.63 | 1.83 | 1.80 | (2) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Seged-Čanad
(Seged 2011)
Akvital Čakvar
(Čakvari TK)
- Tim Akvital Čakvar je posljednjih 5 mečeva bez neriješenog rezultata u takmičenju Mađarska 2.
- Na utakmicama tima Akvital Čakvar broj golova je bio od 0 do 2 u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Mađarska 2.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MaxBet.ba | 2.00 | 3.20 | 3.35 | 1.70 | 1.93 | |
| Meridianbet.ba | 1.81 | 3.30 | 3.80 | |||
| Prosječne kvote | 1.91 | 3.25 | 3.58 | 1.70 | 1.93 | |
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Vašaš | 29 | 19 | 4 | 6 | 57 | : | 25 | (+32) | 61 |
| 2 | Budapešt Honved | 29 | 18 | 5 | 6 | 48 | : | 22 | (+26) | 59 |
| 3 | Kečkemet TE | 29 | 16 | 3 | 10 | 49 | : | 36 | (+13) | 51 |
| 4 | Mezekevešd | 29 | 13 | 7 | 9 | 37 | : | 33 | (+4) | 46 |
| 5 | Kozarmišlenji SE | 29 | 12 | 9 | 8 | 36 | : | 39 | (-3) | 45 |
| 6 | Akvital Čakvar | 29 | 11 | 10 | 8 | 42 | : | 37 | (+5) | 43 |
| 7 | Videoton | 29 | 10 | 9 | 10 | 36 | : | 30 | (+6) | 39 |
| 8 | BVSC | 29 | 11 | 5 | 13 | 32 | : | 29 | (+3) | 38 |
| 9 | Seged-Čanad | 29 | 9 | 9 | 11 | 29 | : | 33 | (-4) | 36 |
| 10 | Tisakečke (-4) | 29 | 10 | 9 | 10 | 36 | : | 42 | (-6) | 35 |
| 11 | Karcagi | 29 | 9 | 8 | 12 | 28 | : | 39 | (-11) | 35 |
| 12 | Ajka | 29 | 10 | 3 | 16 | 22 | : | 38 | (-16) | 33 |
| 13 | Soroksar | 29 | 7 | 9 | 13 | 38 | : | 45 | (-7) | 30 |
| 14 | Sentlorinc | 29 | 6 | 12 | 11 | 33 | : | 41 | (-8) | 30 |
| 15 | Budafok | 29 | 6 | 8 | 15 | 30 | : | 48 | (-18) | 26 |
| 16 | Bekeščaba Elore | 29 | 5 | 10 | 14 | 26 | : | 42 | (-16) | 25 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Vašaš | 14 | 10 | 1 | 3 | 30 | : | 17 | 31 | 15 | 9 | 3 | 3 | 27 | : | 8 | 30 | |
| 2. | Budapešt Honved | 15 | 10 | 3 | 2 | 31 | : | 13 | 33 | 14 | 8 | 2 | 4 | 17 | : | 9 | 26 | |
| 3. | Kečkemet TE | 15 | 11 | 1 | 3 | 32 | : | 12 | 34 | 14 | 5 | 2 | 7 | 17 | : | 24 | 17 | |
| 4. | Mezekevešd | 14 | 7 | 3 | 4 | 12 | : | 11 | 24 | 15 | 6 | 4 | 5 | 25 | : | 22 | 22 | |
| 5. | Kozarmišlenji SE | 14 | 6 | 5 | 3 | 18 | : | 17 | 23 | 15 | 6 | 4 | 5 | 18 | : | 22 | 22 | |
| 6. | Akvital Čakvar | 15 | 7 | 4 | 4 | 25 | : | 20 | 25 | 14 | 4 | 6 | 4 | 17 | : | 17 | 18 | |
| 7. | Videoton | 14 | 6 | 5 | 3 | 16 | : | 10 | 23 | 15 | 4 | 4 | 7 | 20 | : | 20 | 16 | |
| 8. | BVSC | 14 | 5 | 4 | 5 | 15 | : | 12 | 19 | 15 | 6 | 1 | 8 | 17 | : | 17 | 19 | |
| 9. | Seged-Čanad | 14 | 5 | 4 | 5 | 15 | : | 18 | 19 | 15 | 4 | 5 | 6 | 14 | : | 15 | 17 | |
| 10. | Tisakečke (-4) | 14 | 6 | 4 | 4 | 17 | : | 17 | 22 | 15 | 4 | 5 | 6 | 19 | : | 25 | 17 | |
| 11. | Karcagi | 15 | 7 | 1 | 7 | 17 | : | 19 | 22 | 14 | 2 | 7 | 5 | 11 | : | 20 | 13 | |
| 12. | Ajka | 15 | 5 | 1 | 9 | 12 | : | 23 | 16 | 14 | 5 | 2 | 7 | 10 | : | 15 | 17 | |
| 13. | Soroksar | 14 | 6 | 3 | 5 | 20 | : | 21 | 21 | 15 | 1 | 6 | 8 | 18 | : | 24 | 9 | |
| 14. | Sentlorinc | 15 | 4 | 7 | 4 | 22 | : | 24 | 19 | 14 | 2 | 5 | 7 | 11 | : | 17 | 11 | |
| 15. | Budafok | 15 | 3 | 8 | 4 | 16 | : | 19 | 17 | 14 | 3 | 0 | 11 | 14 | : | 29 | 9 | |
| 16. | Bekeščaba Elore | 15 | 3 | 6 | 6 | 11 | : | 17 | 15 | 14 | 2 | 4 | 8 | 15 | : | 25 | 10 | |
Seged-Čanad
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | Ajka | 3:0 | 3+ | Mađarska 2 | 2025/2026 | |||
| 03.05.2026 | Budapešt Honved | 0:0 | 0-2 | Mađarska 2 | 2025/2026 | |||
| 26.04.2026 | Budafok | 0:2 | 0-2 | Mađarska 2 | 2025/2026 | |||
| 19.04.2026 | Videoton | 0:3 | 3+ | Mađarska 2 | 2025/2026 | |||
| 11.04.2026 | BVSC | 1:1 | 0-2 | Mađarska 2 | 2025/2026 | |||
| 05.04.2026 | Vašaš | 0:4 | 3+ | Mađarska 2 | 2025/2026 | |||
| 22.03.2026 | Sentlorinc | 2:0 | 0-2 | Mađarska 2 | 2025/2026 | |||
| 14.03.2026 | Soroksar | 1:0 | 0-2 | Mađarska 2 | 2025/2026 | |||
| 08.03.2026 | Mezekevešd | 1:2 | 3+ | Mađarska 2 | 2025/2026 | |||
| 01.03.2026 | Kozarmišlenji SE | 1:2 | 3+ | Mađarska 2 | 2025/2026 |
Akvital Čakvar
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | Soroksar | 1:0 | 0-2 | Mađarska 2 | 2025/2026 | |||
| 03.05.2026 | Mezekevešd | 0:1 | 0-2 | Mađarska 2 | 2025/2026 | |||
| 26.04.2026 | Kozarmišlenji SE | 0:2 | 0-2 | Mađarska 2 | 2025/2026 | |||
| 19.04.2026 | Tisakečke | 2:1 | 3+ | Mađarska 2 | 2025/2026 | |||
| 11.04.2026 | Karcagi | 1:2 | 3+ | Mađarska 2 | 2025/2026 | |||
| 05.04.2026 | Bekeščaba Elore | 2:2 | 3+ | Mađarska 2 | 2025/2026 | |||
| 22.03.2026 | Kečkemet TE | 6:1 | 3+ | Mađarska 2 | 2025/2026 | |||
| 14.03.2026 | Sentlorinc | 2:2 | 3+ | Mađarska 2 | 2025/2026 | |||
| 08.03.2026 | Ajka | 2:1 | 3+ | Mađarska 2 | 2025/2026 | |||
| 28.02.2026 | Budapešt Honved | 0:2 | 0-2 | Mađarska 2 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.11.2025 | 1:1 | 0-2 | Mađarska 2 | 2025/2026 | |||
| 16.03.2025 | 1:1 | 0-2 | Mađarska 2 | 2024/2025 | |||
| 01.09.2024 | 2:2 | 3+ | Mađarska 2 | 2024/2025 | |||
| 03.03.2024 | 1:0 | 0-2 | Mađarska 2 | 2023/2024 | |||
| 27.08.2023 | 0:2 | 0-2 | Mađarska 2 | 2023/2024 | |||
| 07.05.2023 | 1:1 | 0-2 | Mađarska 2 | 2022/2023 | |||
| 13.11.2022 | 1:0 | 0-2 | Mađarska 2 | 2022/2023 | |||
| 06.04.2022 | 1:0 | 0-2 | Mađarska 2 | 2021/2022 | |||
| 17.10.2021 | 1:3 | 3+ | Mađarska 2 | 2021/2022 | |||
| 13.12.2020 | 0:0 | 0-2 | Mađarska 2 | 2020/2021 | |||
| 05.08.2020 | 1:1 | 0-2 | Mađarska 2 | 2020/2021 | |||
| 08.03.2020 | 2:3 | 3+ | Mađarska 2 | 2019/2020 | |||
| 15.09.2019 | 5:3 | 3+ | Mađarska 2 | 2019/2020 | |||
| 03.06.2018 | 1:3 | 3+ | Mađarska 2 | 2017/2018 | |||
| 26.11.2017 | 0:1 | 0-2 | Mađarska 2 | 2017/2018 | |||
| 26.02.2017 | 3:0 | 3+ | Mađarska 2 | 2016/2017 | |||
| 10.08.2016 | 1:2 | 3+ | Mađarska 2 | 2016/2017 | |||
| 05.06.2016 | 6:0 | 3+ | Mađarska 2 | 2015/2016 | |||
| 28.11.2015 | 2:3 | 3+ | Mađarska 2 | 2015/2016 | |||
| 21.03.2015 | 2:0 | 0-2 | Mađarska 2 | 2014/2015 | |||
| 12.09.2014 | 1:0 | 0-2 | Mađarska 2 | 2014/2015 |
| Seged-Čanad | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 21 | 8 | 6 | 7 | 33:26 | (+7) | 59 | 1,57 | 1,24 | 2,81 | 12 | 9 | 57:43 |
| Domaćin | 10 | 5 | 2 | 3 | 18:10 | (+8) | 28 | 1,80 | 1,00 | 2,80 | 6 | 4 | 60:40 |
| Gost | 11 | 3 | 4 | 4 | 15:16 | (-1) | 31 | 1,36 | 1,45 | 2,82 | 6 | 5 | 55:45 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari