Rezultati po danu
Po takmičenju
Austrija, Austrija 3
Union Gurten - ASCO Oedt
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.05. (Čet) | 15:00 | Kuhl-Kicbil | 1.81 | 3.60 | 3.55 | 2.15 | 1.58 | (2) |
| 14.05. (Čet) | 15:00 | Parndorf-Horn | 2.13 | 3.23 | 3.03 | 1.85 | 1.78 | (2) |
| 15.05. (Pet) | 17:00 | Glajsdorf 09-St. Ana | 1.61 | 3.97 | 4.22 | 2.60 | 1.40 | (2) |
| 15.05. (Pet) | 17:00 | Lafnic-Voitsberg | 7.05 | 5.45 | 1.27 | 3.30 | 1.26 | (2) |
| 15.05. (Pet) | 17:00 | Union Gurten-ASCO Oedt | 2.40 | 3.28 | 2.55 | 1.93 | 1.73 | (2) |
| 15.05. (Pet) | 17:00 | Union Mauer-Leobendorf | 3.75 | 3.47 | 1.80 | 2.15 | 1.58 | (2) |
| 15.05. (Pet) | 17:00 | Vajc-Rid Am. | 1.59 | 4.32 | 4.03 | 3.30 | 1.26 | (2) |
| 15.05. (Pet) | 17:10 | Favoritner-Nojzidl Am Zi | 1.92 | 3.63 | 3.15 | 2.40 | 1.45 | (2) |
| 15.05. (Pet) | 17:30 | Donau Beč-Traiskirhen | 2.83 | 3.55 | 2.10 | 2.40 | 1.45 | (2) |
| 15.05. (Pet) | 17:30 | Krems-TVL Elektra | 1.06 | 10.00 | 21.00 | (1) | ||
| 15.05. (Pet) | 17:30 | Viener Športklub-Obervart | 2.85 | 3.50 | 2.09 | 2.45 | 1.45 | (2) |
| 16.05. (Sub) | 13:00 | Bišofshofen-Lauterbah | 1.59 | 4.10 | 4.20 | (1) | ||
| 16.05. (Sub) | 14:00 | Rec-Glognic | 19.00 | 8.60 | 1.06 | (1) | ||
| 16.05. (Sub) | 15:00 | Hohenems-Vals-Grunau | 1.78 | 3.90 | 3.45 | (1) | ||
| 16.05. (Sub) | 15:00 | Viener Viktorija-Marčfeld Donauauen | 2.08 | 3.60 | 2.85 | (1) | ||
| 16.05. (Sub) | 17:00 | Kalsdorf-Union Ditah | 1.64 | 3.95 | 4.00 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Union Gurten
ASCO Oedt
- ASCO Oedt je bez poraza u posljednjih 5 mečeva u takmičenju Austrija 3
- Na utakmicama tima ASCO Oedt broj golova je bio od 2 do 3 u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Austrija 3.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MaxBet.ba | 2.40 | 3.25 | 2.60 | 1.93 | 1.73 | |
| Meridianbet.ba | 2.39 | 3.30 | 2.50 | |||
| Prosječne kvote | 2.40 | 3.28 | 2.55 | 1.93 | 1.73 | |
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Istok
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Glognic | 28 | 17 | 7 | 4 | 55 | : | 34 | (+21) | 58 |
| 2 | Leobendorf | 28 | 17 | 3 | 8 | 43 | : | 28 | (+15) | 54 |
| 3 | Parndorf | 28 | 15 | 8 | 5 | 46 | : | 29 | (+17) | 53 |
| 4 | Krems | 28 | 15 | 7 | 6 | 48 | : | 24 | (+24) | 52 |
| 5 | Traiskirhen | 28 | 13 | 8 | 7 | 64 | : | 38 | (+26) | 47 |
| 6 | Obervart | 28 | 14 | 4 | 10 | 61 | : | 38 | (+23) | 46 |
| 7 | Horn | 29 | 12 | 9 | 8 | 49 | : | 32 | (+17) | 45 |
| 8 | Donau Beč | 28 | 12 | 8 | 8 | 45 | : | 42 | (+3) | 44 |
| 9 | Donaufeld | 29 | 11 | 8 | 10 | 45 | : | 39 | (+6) | 41 |
| 10 | Marčfeld Donauauen | 28 | 10 | 10 | 8 | 47 | : | 34 | (+13) | 40 |
| 11 | Viener Viktorija | 28 | 11 | 5 | 12 | 41 | : | 44 | (-3) | 38 |
| 12 | Viener Športklub | 28 | 10 | 7 | 11 | 41 | : | 49 | (-8) | 37 |
| 13 | Union Mauer | 29 | 9 | 7 | 13 | 29 | : | 43 | (-14) | 34 |
| 14 | Favoritner | 28 | 9 | 3 | 16 | 35 | : | 50 | (-15) | 30 |
| 15 | Nojzidl Am Zi | 28 | 7 | 5 | 16 | 40 | : | 58 | (-18) | 26 |
| 16 | Rec | 29 | 2 | 7 | 20 | 21 | : | 62 | (-41) | 13 |
| 17 | TVL Elektra | 28 | 2 | 2 | 24 | 17 | : | 83 | (-66) | 8 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Glognic | 14 | 10 | 3 | 1 | 27 | : | 13 | 33 | 14 | 7 | 4 | 3 | 28 | : | 21 | 25 | |
| 2. | Leobendorf | 14 | 8 | 3 | 3 | 25 | : | 12 | 27 | 14 | 9 | 0 | 5 | 18 | : | 16 | 27 | |
| 3. | Parndorf | 14 | 9 | 3 | 2 | 21 | : | 8 | 30 | 14 | 6 | 5 | 3 | 25 | : | 21 | 23 | |
| 4. | Krems | 14 | 8 | 4 | 2 | 31 | : | 14 | 28 | 14 | 7 | 3 | 4 | 17 | : | 10 | 24 | |
| 5. | Traiskirhen | 15 | 8 | 4 | 3 | 35 | : | 16 | 28 | 13 | 5 | 4 | 4 | 29 | : | 22 | 19 | |
| 6. | Obervart | 14 | 9 | 2 | 3 | 36 | : | 15 | 29 | 14 | 5 | 2 | 7 | 25 | : | 23 | 17 | |
| 7. | Horn | 15 | 9 | 4 | 2 | 36 | : | 11 | 31 | 14 | 3 | 5 | 6 | 13 | : | 21 | 14 | |
| 8. | Donau Beč | 13 | 8 | 2 | 3 | 27 | : | 20 | 26 | 15 | 4 | 6 | 5 | 18 | : | 22 | 18 | |
| 9. | Donaufeld | 15 | 6 | 4 | 5 | 24 | : | 19 | 22 | 14 | 5 | 4 | 5 | 21 | : | 20 | 19 | |
| 10. | Marčfeld Donauauen | 14 | 7 | 4 | 3 | 29 | : | 14 | 25 | 14 | 3 | 6 | 5 | 18 | : | 20 | 15 | |
| 11. | Viener Viktorija | 14 | 6 | 4 | 4 | 24 | : | 21 | 22 | 14 | 5 | 1 | 8 | 17 | : | 23 | 16 | |
| 12. | Viener Športklub | 13 | 6 | 4 | 3 | 26 | : | 18 | 22 | 15 | 4 | 3 | 8 | 15 | : | 31 | 15 | |
| 13. | Union Mauer | 14 | 4 | 3 | 7 | 12 | : | 19 | 15 | 15 | 5 | 4 | 6 | 17 | : | 24 | 19 | |
| 14. | Favoritner | 14 | 7 | 1 | 6 | 24 | : | 19 | 22 | 14 | 2 | 2 | 10 | 11 | : | 31 | 8 | |
| 15. | Nojzidl Am Zi | 15 | 5 | 2 | 8 | 21 | : | 28 | 17 | 13 | 2 | 3 | 8 | 19 | : | 30 | 9 | |
| 16. | Rec | 14 | 1 | 5 | 8 | 10 | : | 24 | 8 | 15 | 1 | 2 | 12 | 11 | : | 38 | 5 | |
| 17. | TVL Elektra | 14 | 0 | 2 | 12 | 10 | : | 38 | 2 | 14 | 2 | 0 | 12 | 7 | : | 45 | 6 | |
Centar
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Voitsberg | 26 | 23 | 1 | 2 | 100 | : | 18 | (+82) | 70 |
| 2 | Union Gurten | 26 | 16 | 4 | 6 | 51 | : | 27 | (+24) | 52 |
| 3 | Kalsdorf | 26 | 15 | 4 | 7 | 53 | : | 41 | (+12) | 49 |
| 4 | ASCO Oedt | 26 | 13 | 9 | 4 | 51 | : | 26 | (+25) | 48 |
| 5 | LASK Am. | 26 | 14 | 5 | 7 | 61 | : | 32 | (+29) | 47 |
| 6 | DSK | 27 | 13 | 8 | 6 | 54 | : | 45 | (+9) | 47 |
| 7 | Lafnic | 26 | 11 | 6 | 9 | 49 | : | 51 | (-2) | 39 |
| 8 | Valern | 26 | 11 | 4 | 11 | 39 | : | 39 | (0) | 37 |
| 9 | Velden | 26 | 10 | 6 | 10 | 40 | : | 43 | (-3) | 36 |
| 10 | Vajc | 26 | 9 | 8 | 9 | 55 | : | 59 | (-4) | 35 |
| 11 | Volfsberger AC Am. | 26 | 7 | 6 | 13 | 31 | : | 38 | (-7) | 27 |
| 12 | Union Ditah | 26 | 7 | 4 | 15 | 26 | : | 48 | (-22) | 25 |
| 13 | Glajsdorf 09 | 26 | 5 | 8 | 13 | 36 | : | 67 | (-31) | 23 |
| 14 | Rid Am. | 26 | 6 | 4 | 16 | 37 | : | 64 | (-27) | 22 |
| 15 | Trajbah | 27 | 6 | 2 | 19 | 29 | : | 64 | (-35) | 20 |
| 16 | St. Ana | 26 | 1 | 5 | 20 | 17 | : | 67 | (-50) | 8 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Voitsberg | 13 | 11 | 0 | 2 | 51 | : | 5 | 33 | 13 | 12 | 1 | 0 | 49 | : | 13 | 37 | |
| 2. | Union Gurten | 12 | 7 | 3 | 2 | 27 | : | 11 | 24 | 14 | 9 | 1 | 4 | 24 | : | 16 | 28 | |
| 3. | Kalsdorf | 13 | 10 | 1 | 2 | 33 | : | 18 | 31 | 13 | 5 | 3 | 5 | 20 | : | 23 | 18 | |
| 4. | ASCO Oedt | 13 | 8 | 3 | 2 | 27 | : | 12 | 27 | 13 | 5 | 6 | 2 | 24 | : | 14 | 21 | |
| 5. | LASK Am. | 13 | 8 | 3 | 2 | 35 | : | 16 | 27 | 13 | 6 | 2 | 5 | 26 | : | 16 | 20 | |
| 6. | DSK | 14 | 8 | 3 | 3 | 32 | : | 21 | 27 | 13 | 5 | 5 | 3 | 22 | : | 24 | 20 | |
| 7. | Lafnic | 13 | 5 | 4 | 4 | 26 | : | 27 | 19 | 13 | 6 | 2 | 5 | 23 | : | 24 | 20 | |
| 8. | Valern | 13 | 6 | 2 | 5 | 26 | : | 19 | 20 | 13 | 5 | 2 | 6 | 13 | : | 20 | 17 | |
| 9. | Velden | 13 | 8 | 2 | 3 | 26 | : | 19 | 26 | 13 | 2 | 4 | 7 | 14 | : | 24 | 10 | |
| 10. | Vajc | 13 | 5 | 6 | 2 | 33 | : | 25 | 21 | 13 | 4 | 2 | 7 | 22 | : | 34 | 14 | |
| 11. | Volfsberger AC Am. | 13 | 3 | 4 | 6 | 11 | : | 17 | 13 | 13 | 4 | 2 | 7 | 20 | : | 21 | 14 | |
| 12. | Union Ditah | 14 | 5 | 2 | 7 | 12 | : | 21 | 17 | 12 | 2 | 2 | 8 | 14 | : | 27 | 8 | |
| 13. | Glajsdorf 09 | 13 | 2 | 5 | 6 | 17 | : | 35 | 11 | 13 | 3 | 3 | 7 | 19 | : | 32 | 12 | |
| 14. | Rid Am. | 13 | 5 | 2 | 6 | 19 | : | 23 | 17 | 13 | 1 | 2 | 10 | 18 | : | 41 | 5 | |
| 15. | Trajbah | 13 | 5 | 0 | 8 | 19 | : | 24 | 15 | 14 | 1 | 2 | 11 | 10 | : | 40 | 5 | |
| 16. | St. Ana | 13 | 0 | 2 | 11 | 5 | : | 37 | 2 | 13 | 1 | 3 | 9 | 12 | : | 30 | 6 | |
Zapad
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Vaker Insbruk | 26 | 22 | 2 | 2 | 67 | : | 12 | (+55) | 68 |
| 2 | Zikirhen 1945 | 27 | 17 | 3 | 7 | 70 | : | 37 | (+33) | 54 |
| 3 | Kuhl | 26 | 17 | 2 | 7 | 47 | : | 34 | (+13) | 53 |
| 4 | Imst | 27 | 14 | 7 | 6 | 57 | : | 35 | (+22) | 49 |
| 5 | Dornbirn 1913 | 27 | 14 | 4 | 9 | 54 | : | 38 | (+16) | 46 |
| 6 | Bišofshofen | 27 | 14 | 3 | 10 | 50 | : | 34 | (+16) | 45 |
| 7 | Švac | 27 | 12 | 4 | 11 | 47 | : | 43 | (+4) | 40 |
| 8 | Hohenems | 26 | 10 | 9 | 7 | 42 | : | 37 | (+5) | 39 |
| 9 | Kicbil | 26 | 11 | 3 | 12 | 33 | : | 34 | (-1) | 36 |
| 10 | Rajhenau | 27 | 11 | 3 | 13 | 33 | : | 47 | (-14) | 36 |
| 11 | Vals-Grunau | 26 | 9 | 7 | 10 | 42 | : | 48 | (-6) | 34 |
| 12 | FK Luštenau 1907 | 26 | 8 | 5 | 13 | 39 | : | 62 | (-23) | 29 |
| 13 | Sent Johan | 26 | 7 | 4 | 15 | 33 | : | 50 | (-17) | 25 |
| 14 | Pincgau Salfelden | 26 | 6 | 5 | 15 | 22 | : | 46 | (-24) | 23 |
| 15 | Lauterbah | 26 | 5 | 5 | 16 | 37 | : | 61 | (-24) | 20 |
| 16 | Rajndorf Altah Am. | 26 | 4 | 6 | 16 | 28 | : | 62 | (-34) | 18 |
| 17 | Kufštajn | 26 | 2 | 10 | 14 | 21 | : | 42 | (-21) | 16 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Vaker Insbruk | 13 | 10 | 1 | 2 | 35 | : | 7 | 31 | 13 | 12 | 1 | 0 | 32 | : | 5 | 37 | |
| 2. | Zikirhen 1945 | 14 | 10 | 1 | 3 | 36 | : | 15 | 31 | 13 | 7 | 2 | 4 | 34 | : | 22 | 23 | |
| 3. | Kuhl | 13 | 9 | 0 | 4 | 23 | : | 16 | 27 | 13 | 8 | 2 | 3 | 24 | : | 18 | 26 | |
| 4. | Imst | 13 | 7 | 3 | 3 | 26 | : | 12 | 24 | 14 | 7 | 4 | 3 | 31 | : | 23 | 25 | |
| 5. | Dornbirn 1913 | 14 | 10 | 1 | 3 | 36 | : | 21 | 31 | 13 | 4 | 3 | 6 | 18 | : | 17 | 15 | |
| 6. | Bišofshofen | 13 | 8 | 2 | 3 | 28 | : | 11 | 26 | 14 | 6 | 1 | 7 | 22 | : | 23 | 19 | |
| 7. | Švac | 13 | 7 | 1 | 5 | 31 | : | 23 | 22 | 14 | 5 | 3 | 6 | 16 | : | 20 | 18 | |
| 8. | Hohenems | 13 | 6 | 5 | 2 | 24 | : | 15 | 23 | 13 | 4 | 4 | 5 | 18 | : | 22 | 16 | |
| 9. | Kicbil | 13 | 6 | 2 | 5 | 15 | : | 15 | 20 | 13 | 5 | 1 | 7 | 18 | : | 19 | 16 | |
| 10. | Rajhenau | 14 | 8 | 1 | 5 | 20 | : | 16 | 25 | 13 | 3 | 2 | 8 | 13 | : | 31 | 11 | |
| 11. | Vals-Grunau | 13 | 4 | 4 | 5 | 25 | : | 26 | 16 | 13 | 5 | 3 | 5 | 17 | : | 22 | 18 | |
| 12. | FK Luštenau 1907 | 13 | 4 | 4 | 5 | 21 | : | 26 | 16 | 13 | 4 | 1 | 8 | 18 | : | 36 | 13 | |
| 13. | Sent Johan | 13 | 5 | 1 | 7 | 21 | : | 19 | 16 | 13 | 2 | 3 | 8 | 12 | : | 31 | 9 | |
| 14. | Pincgau Salfelden | 13 | 4 | 2 | 7 | 15 | : | 24 | 14 | 13 | 2 | 3 | 8 | 7 | : | 22 | 9 | |
| 15. | Lauterbah | 13 | 3 | 4 | 6 | 21 | : | 31 | 13 | 13 | 2 | 1 | 10 | 16 | : | 30 | 7 | |
| 16. | Rajndorf Altah Am. | 13 | 2 | 3 | 8 | 16 | : | 28 | 9 | 13 | 2 | 3 | 8 | 12 | : | 34 | 9 | |
| 17. | Kufštajn | 13 | 1 | 6 | 6 | 7 | : | 17 | 9 | 13 | 1 | 4 | 8 | 14 | : | 25 | 7 | |
Union Gurten
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.05.2026 | Velden | 1:3 | 3+ | Austrija 3 | 2025/2026 | |||
| 01.05.2026 | Rid Am. | 3:0 | 3+ | Austrija 3 | 2025/2026 | |||
| 24.04.2026 | Trajbah | 1:0 | 0-2 | Austrija 3 | 2025/2026 | |||
| 17.04.2026 | St. Ana | 0:0 | 0-2 | Austrija 3 | 2025/2026 | |||
| 11.04.2026 | Voitsberg | 1:0 | 0-2 | Austrija 3 | 2025/2026 | |||
| 03.04.2026 | Volfsberger AC Am. | 3:0 | 3+ | Austrija 3 | 2025/2026 | |||
| 28.03.2026 | Union Ditah | 1:0 | 0-2 | Austrija 3 | 2025/2026 | |||
| 20.03.2026 | LASK Am. | 2:1 | 3+ | Austrija 3 | 2025/2026 | |||
| 13.03.2026 | Lafnic | 2:1 | 3+ | Austrija 3 | 2025/2026 | |||
| 06.03.2026 | Glajsdorf 09 | 2:1 | 3+ | Austrija 3 | 2025/2026 |
ASCO Oedt
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.05.2026 | Kalsdorf | 1:1 | 0-2 | Austrija 3 | 2025/2026 | |||
| 02.05.2026 | Velden | 2:0 | 0-2 | Austrija 3 | 2025/2026 | |||
| 26.04.2026 | Rid Am. | 3:0 | 3+ | Austrija 3 | 2025/2026 | |||
| 18.04.2026 | Trajbah | 6:0 | 3+ | Austrija 3 | 2025/2026 | |||
| 11.04.2026 | St. Ana | 1:1 | 0-2 | Austrija 3 | 2025/2026 | |||
| 04.04.2026 | Voitsberg | 0:4 | 3+ | Austrija 3 | 2025/2026 | |||
| 29.03.2026 | Volfsberger AC Am. | 2:0 | 0-2 | Austrija 3 | 2025/2026 | |||
| 20.03.2026 | Union Ditah | 3:2 | 3+ | Austrija 3 | 2025/2026 | |||
| 13.03.2026 | LASK Am. | 1:1 | 0-2 | Austrija 3 | 2025/2026 | |||
| 06.03.2026 | Lafnic | 4:1 | 3+ | Austrija 3 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.2025 | 1:0 | 0-2 | Austrija 3 | 2025/2026 | |||
| 23.05.2025 | 1:0 | 0-2 | Austrija 3 | 2024/2025 | |||
| 25.10.2024 | 0:0 | 0-2 | Austrija 3 | 2024/2025 |
| Union Gurten | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 3 | 2 | 1 | 0 | 2:0 | (+2) | 2 | 0,67 | 0,00 | 0,67 | 3 | 0 | 100:0 |
| Domaćin | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | (0) | 0 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 1 | 0 | 100:0 |
| Gost | 2 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | (+2) | 2 | 1,00 | 0,00 | 1,00 | 2 | 0 | 100:0 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari