Rezultati po danu
Po takmičenju
Tunis, Tunis 1
Union Monastirien - Slimane
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.05. (Čet) | 15:00 | Klub Afrikan-Olimpik Beđa | 1.58 | 3.83 | 6.33 | 1.70 | 2.00 | (2) |
| 14.05. (Čet) | 15:00 | Klub Sportif Sfaksien-Etoal Sahel | 1.39 | 3.63 | 8.70 | 1.48 | 2.45 | (2) |
| 14.05. (Čet) | 15:00 | Union Ben Guerdan-Esperans Tunis | 13.00 | 5.70 | 1.17 | 2.25 | 1.55 | (2) |
| 14.05. (Čet) | 15:00 | Union Monastirien-Slimane | 1.64 | 3.30 | 5.05 | 1.58 | 2.20 | (2) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Union Monastirien
Slimane
- Slimane je bez poraza u posljednjih 5 mečeva u takmičenju Tunis 1
- Na utakmicama tima Union Monastirien broj golova je bio od 0 do 2 u poslednjih 8 mečeva u takmičenju Tunis 1.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MaxBet.ba | 1.65 | 3.30 | 5.10 | 1.58 | 2.20 | |
| Meridianbet.ba | 1.63 | 3.30 | 5.00 | |||
| Prosječne kvote | 1.64 | 3.30 | 5.05 | 1.58 | 2.20 | |
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Klub Afrikan | 29 | 19 | 8 | 2 | 42 | : | 9 | (+33) | 65 |
| 2 | Esperans Tunis | 29 | 17 | 9 | 3 | 44 | : | 11 | (+33) | 60 |
| 3 | Klub Sportif Sfaksien | 29 | 17 | 8 | 4 | 41 | : | 12 | (+29) | 59 |
| 4 | Stad Tunis | 30 | 12 | 12 | 6 | 28 | : | 14 | (+14) | 48 |
| 5 | Union Monastirien | 29 | 10 | 12 | 7 | 25 | : | 19 | (+6) | 42 |
| 6 | Esperans Zarzis | 30 | 11 | 8 | 11 | 30 | : | 28 | (+2) | 41 |
| 7 | Etoal Sahel | 29 | 11 | 8 | 10 | 27 | : | 27 | (0) | 41 |
| 8 | ES Metloa | 29 | 9 | 12 | 8 | 19 | : | 25 | (-6) | 39 |
| 9 | ŽS Omran | 30 | 10 | 6 | 14 | 24 | : | 33 | (-9) | 36 |
| 10 | Avenir La Marsa | 30 | 11 | 2 | 17 | 26 | : | 33 | (-7) | 35 |
| 11 | Union Ben Guerdan | 29 | 8 | 11 | 10 | 18 | : | 21 | (-3) | 35 |
| 12 | Bizertin | 30 | 8 | 9 | 13 | 18 | : | 29 | (-11) | 33 |
| 13 | Olimpik Beđa | 29 | 9 | 4 | 16 | 17 | : | 38 | (-21) | 31 |
| 14 | Kairounas | 29 | 9 | 3 | 17 | 20 | : | 41 | (-21) | 30 |
| 15 | Slimane | 29 | 6 | 9 | 14 | 15 | : | 28 | (-13) | 27 |
| 16 | AS Gabes | 30 | 3 | 9 | 18 | 11 | : | 37 | (-26) | 18 |
1. i 2.mesto - Afrička Liga Šampiona
3.mesto i pobednik Kupa - Afrički Kup Konfederacije
3.mesto i pobednik Kupa - Afrički Kup Konfederacije
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Klub Afrikan | 14 | 10 | 3 | 1 | 26 | : | 5 | 33 | 15 | 9 | 5 | 1 | 16 | : | 4 | 32 | |
| 2. | Esperans Tunis | 15 | 11 | 3 | 1 | 25 | : | 5 | 36 | 14 | 6 | 6 | 2 | 19 | : | 6 | 24 | |
| 3. | Klub Sportif Sfaksien | 14 | 10 | 2 | 2 | 24 | : | 6 | 32 | 15 | 7 | 6 | 2 | 17 | : | 6 | 27 | |
| 4. | Stad Tunis | 15 | 7 | 6 | 2 | 16 | : | 6 | 27 | 15 | 5 | 6 | 4 | 12 | : | 8 | 21 | |
| 5. | Union Monastirien | 14 | 8 | 4 | 2 | 17 | : | 7 | 28 | 15 | 2 | 8 | 5 | 8 | : | 12 | 14 | |
| 6. | Esperans Zarzis | 15 | 5 | 5 | 5 | 13 | : | 12 | 20 | 15 | 6 | 3 | 6 | 17 | : | 16 | 21 | |
| 7. | Etoal Sahel | 15 | 8 | 3 | 4 | 15 | : | 8 | 27 | 14 | 3 | 5 | 6 | 12 | : | 19 | 14 | |
| 8. | ES Metloa | 14 | 5 | 9 | 0 | 13 | : | 7 | 24 | 15 | 4 | 3 | 8 | 6 | : | 18 | 15 | |
| 9. | ŽS Omran | 15 | 8 | 3 | 4 | 17 | : | 13 | 27 | 15 | 2 | 3 | 10 | 7 | : | 20 | 9 | |
| 10. | Avenir La Marsa | 15 | 7 | 1 | 7 | 10 | : | 17 | 22 | 15 | 4 | 1 | 10 | 16 | : | 16 | 13 | |
| 11. | Union Ben Guerdan | 14 | 5 | 5 | 4 | 9 | : | 5 | 20 | 15 | 3 | 6 | 6 | 9 | : | 16 | 15 | |
| 12. | Bizertin | 15 | 6 | 5 | 4 | 14 | : | 11 | 23 | 15 | 2 | 4 | 9 | 4 | : | 18 | 10 | |
| 13. | Olimpik Beđa | 15 | 6 | 3 | 6 | 12 | : | 20 | 21 | 14 | 3 | 1 | 10 | 5 | : | 18 | 10 | |
| 14. | Kairounas | 15 | 6 | 0 | 9 | 12 | : | 23 | 18 | 14 | 3 | 3 | 8 | 8 | : | 18 | 12 | |
| 15. | Slimane | 15 | 3 | 6 | 6 | 6 | : | 13 | 15 | 14 | 3 | 3 | 8 | 9 | : | 15 | 12 | |
| 16. | AS Gabes | 15 | 2 | 7 | 6 | 6 | : | 12 | 13 | 15 | 1 | 2 | 12 | 5 | : | 25 | 5 | |
Union Monastirien
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.05.2026 | Kairounas | 0:1 | 0-2 | Tunis 1 | 2025/2026 | |||
| 04.05.2026 | ES Metloa | 0:1 | 0-2 | Tunis 1 | 2025/2026 | |||
| 29.04.2026 | AS Gabes | 2:0 | 0-2 | Tunis 1 | 2025/2026 | |||
| 25.04.2026 | Union Ben Guerdan | 0:2 | 0-2 | Tunis 1 | 2025/2026 | |||
| 19.04.2026 | Esperans Zarzis | 0:0 | 0-2 | Tunis, Kup | 2025/2026 | |||
| 11.04.2026 | Klub Afrikan | 0:0 | 0-2 | Tunis 1 | 2025/2026 | |||
| 04.04.2026 | ŽS Omran | 0:0 | 0-2 | Tunis 1 | 2025/2026 | |||
| 07.03.2026 | Klub Sportif Sfaksien | 0:2 | 0-2 | Tunis 1 | 2025/2026 | |||
| 28.02.2026 | Bizertin | 0:0 | 0-2 | Tunis 1 | 2025/2026 | |||
| 15.02.2026 | Esperans Zarzis | 3:0 | 3+ | Tunis 1 | 2025/2026 |
Slimane
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.05.2026 | AS Gabes | 1:0 | 0-2 | Tunis 1 | 2025/2026 | |||
| 03.05.2026 | Union Ben Guerdan | 1:0 | 0-2 | Tunis 1 | 2025/2026 | |||
| 29.04.2026 | Klub Afrikan | 1:1 | 0-2 | Tunis 1 | 2025/2026 | |||
| 25.04.2026 | ŽS Omran | 1:0 | 0-2 | Tunis 1 | 2025/2026 | |||
| 18.04.2026 | ES Buhajla | 1:1 | 0-2 | Tunis, Kup | 2025/2026 | |||
| 12.04.2026 | Klub Sportif Sfaksien | 1:1 | 0-2 | Tunis 1 | 2025/2026 | |||
| 03.04.2026 | Bizertin | 0:1 | 0-2 | Tunis 1 | 2025/2026 | |||
| 06.03.2026 | Esperans Zarzis | 1:0 | 0-2 | Tunis 1 | 2025/2026 | |||
| 28.02.2026 | Etoal Sahel | 0:1 | 0-2 | Tunis 1 | 2025/2026 | |||
| 17.02.2026 | Esperans Tunis | 0:3 | 3+ | Tunis 1 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.11.2025 | 2:1 | 3+ | Tunis 1 | 2025/2026 | |||
| 20.04.2025 | 3:0 | 3+ | Tunis 1 | 2024/2025 | |||
| 20.12.2024 | 1:0 | 0-2 | Tunis 1 | 2024/2025 | |||
| 30.01.2023 | 2:0 | 0-2 | Tunis 1 | 2022/2023 | |||
| 29.10.2022 | 2:0 | 0-2 | Tunis 1 | 2022/2023 | |||
| 13.03.2022 | 1:0 | 0-2 | Tunis 1 | 2021/2022 | |||
| 04.11.2021 | 0:0 | 0-2 | Tunis 1 | 2021/2022 | |||
| 19.05.2021 | 2:2 | 3+ | Tunis 1 | 2020/2021 | |||
| 07.02.2021 | 0:0 | 0-2 | Tunis 1 | 2020/2021 | |||
| 10.09.2020 | 2:1 | 3+ | Tunis 1 | 2019/2020 | |||
| 14.12.2019 | 0:0 | 0-2 | Tunis 1 | 2019/2020 |
| Union Monastirien | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 11 | 7 | 4 | 0 | 15:4 | (+11) | 19 | 1,36 | 0,36 | 1,73 | 7 | 4 | 64:36 |
| Domaćin | 5 | 3 | 2 | 0 | 8:2 | (+6) | 10 | 1,60 | 0,40 | 2,00 | 3 | 2 | 60:40 |
| Gost | 6 | 4 | 2 | 0 | 7:2 | (+5) | 9 | 1,17 | 0,33 | 1,50 | 4 | 2 | 67:33 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari