Rezultati po danu
Po takmičenju
Estonija, Estonija 1
Paide Linameskond - Levadia Talin
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.05. (Pet) | 16:00 | Tameka Tartu-Nome Junajted | 2.29 | 3.68 | 2.48 | 2.80 | 1.37 | (2) |
| 16.05. (Sub) | 11:30 | Narva Trans-Flora | 5.90 | 4.30 | 1.42 | 2.30 | 1.53 | (2) |
| 16.05. (Sub) | 14:00 | Harju JK Lagri-Vaprus | 2.20 | 3.43 | 2.78 | 2.25 | 1.58 | (2) |
| 17.05. (Ned) | 11:30 | Paide Linameskond-Levadia Talin | 3.88 | 3.50 | 1.76 | 2.05 | 1.68 | (2) |
| 17.05. (Ned) | 14:00 | Kuresare-Nome Kalju | 6.70 | 4.65 | 1.34 | 2.25 | 1.55 | (2) |
| 19.05. (Uto) | 14:00 | Flora-Tameka Tartu | 1.35 | 4.80 | 6.20 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Paide Linameskond
Levadia Talin
- Levadia Talin je bez poraza u posljednjih 11 mečeva u takmičenju Estonija 1
- Ukupan broj golova na mečevima tima Levadia Talin je bio preko 3 u poslednjih 5 mečeva u takmičenju Estonija 1.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MaxBet.ba | 3.95 | 3.50 | 1.75 | 2.05 | 1.68 | |
| Meridianbet.ba | 3.80 | 3.50 | 1.77 | |||
| Prosječne kvote | 3.88 | 3.50 | 1.76 | 2.05 | 1.68 | |
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Levadia Talin | 11 | 8 | 3 | 0 | 29 | : | 8 | (+21) | 27 |
| 2 | Nome Kalju | 11 | 7 | 1 | 3 | 22 | : | 7 | (+15) | 22 |
| 3 | Flora | 11 | 7 | 0 | 4 | 22 | : | 12 | (+10) | 21 |
| 4 | Paide Linameskond | 11 | 6 | 2 | 3 | 20 | : | 14 | (+6) | 20 |
| 5 | Harju JK Lagri | 11 | 5 | 1 | 5 | 14 | : | 20 | (-6) | 16 |
| 6 | Nome Junajted | 11 | 4 | 1 | 6 | 25 | : | 27 | (-2) | 13 |
| 7 | Tameka Tartu | 11 | 4 | 1 | 6 | 12 | : | 17 | (-5) | 13 |
| 8 | Vaprus | 11 | 4 | 1 | 6 | 13 | : | 21 | (-8) | 13 |
| 9 | Kuresare | 11 | 3 | 0 | 8 | 11 | : | 20 | (-9) | 9 |
| 10 | Narva Trans | 11 | 2 | 0 | 9 | 9 | : | 31 | (-22) | 6 |
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Levadia Talin | 7 | 5 | 2 | 0 | 21 | : | 4 | 17 | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 | : | 4 | 10 | |
| 2. | Nome Kalju | 6 | 3 | 1 | 2 | 15 | : | 6 | 10 | 5 | 4 | 0 | 1 | 7 | : | 1 | 12 | |
| 3. | Flora | 6 | 5 | 0 | 1 | 18 | : | 2 | 15 | 5 | 2 | 0 | 3 | 4 | : | 10 | 6 | |
| 4. | Paide Linameskond | 5 | 3 | 0 | 2 | 6 | : | 4 | 9 | 6 | 3 | 2 | 1 | 14 | : | 10 | 11 | |
| 5. | Harju JK Lagri | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | : | 7 | 7 | 6 | 3 | 0 | 3 | 8 | : | 13 | 9 | |
| 6. | Nome Junajted | 6 | 3 | 0 | 3 | 19 | : | 11 | 9 | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | : | 16 | 4 | |
| 7. | Tameka Tartu | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | : | 8 | 6 | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | : | 9 | 7 | |
| 8. | Vaprus | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | : | 7 | 7 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | : | 14 | 6 | |
| 9. | Kuresare | 5 | 2 | 0 | 3 | 7 | : | 8 | 6 | 6 | 1 | 0 | 5 | 4 | : | 12 | 3 | |
| 10. | Narva Trans | 5 | 2 | 0 | 3 | 7 | : | 8 | 6 | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | : | 23 | 0 | |
Paide Linameskond
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | Nome Junajted | 3:2 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 06.05.2026 | Parnu JK Vaprus | 2:0 | 0-2 | Estonija, Kup | 2025/2026 | |||
| 01.05.2026 | Tameka Tartu | 0:1 | 0-2 | Estonija 1 | 2026 | |||
| 26.04.2026 | Flora | 1:2 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 22.04.2026 | Harju JK Lagri | 2:2 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 19.04.2026 | Nome Kalju | 1:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2026 | |||
| 12.04.2026 | Tameka Tartu | 4:1 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 08.04.2026 | Nome Junajted | 3:1 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 03.04.2026 | Kuresare | 1:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2026 | |||
| 22.03.2026 | Levadia Talin | 2:2 | 3+ | Estonija 1 | 2026 |
Levadia Talin
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | Harju JK Lagri | 3:0 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 02.05.2026 | Kuresare | 2:1 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 26.04.2026 | Narva Trans | 7:0 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 22.04.2026 | Tameka Tartu | 2:1 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 19.04.2026 | Flora | 4:0 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 12.04.2026 | Nome Kalju | 1:1 | 0-2 | Estonija 1 | 2026 | |||
| 08.04.2026 | Vaprus | 2:1 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 04.04.2026 | Nome Junajted | 1:1 | 0-2 | Estonija 1 | 2026 | |||
| 22.03.2026 | Paide Linameskond | 2:2 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 15.03.2026 | Harju JK Lagri | 3:1 | 3+ | Estonija 1 | 2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.03.2026 | 2:2 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 22.10.2025 | 2:1 | 3+ | Estonija 1 | 2025 | |||
| 04.07.2025 | 0:3 | 3+ | Estonija 1 | 2025 | |||
| 11.05.2025 | 1:2 | 3+ | Estonija 1 | 2025 | |||
| 23.04.2025 | 2:1 | 3+ | Estonija 1 | 2025 | |||
| 09.11.2024 | 3:0 | 3+ | Estonija 1 | 2024 | |||
| 29.05.2024 | 0:1 | 0-2 | Estonija 1 | 2024 | |||
| 25.05.2024 | 2:4 | 3+ | Estonija, Kup | 2023/2024 | |||
| 01.05.2024 | 0:1 | 0-2 | Estonija 1 | 2024 | |||
| 31.03.2024 | 0:2 | 0-2 | Estonija 1 | 2024 | |||
| 11.11.2023 | 2:2 | 3+ | Estonija 1 | 2023 | |||
| 16.09.2023 | 0:1 | 0-2 | Estonija 1 | 2023 | |||
| 03.05.2023 | 0:2 | 0-2 | Estonija 1 | 2023 | |||
| 18.04.2023 | 1:1 | 0-2 | Estonija 1 | 2023 | |||
| 23.10.2022 | 2:1 | 3+ | Estonija 1 | 2022 | |||
| 31.08.2022 | 0:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2022 | |||
| 15.05.2022 | 0:1 | 0-2 | Estonija 1 | 2022 | |||
| 10.04.2022 | 0:1 | 0-2 | Estonija 1 | 2022 | |||
| 21.11.2021 | 0:1 | 0-2 | Estonija 1 | 2021 | |||
| 12.09.2021 | 0:3 | 3+ | Estonija 1 | 2021 | |||
| 09.05.2021 | 1:2 | 3+ | Estonija 1 | 2021 | |||
| 18.04.2021 | 4:0 | 3+ | Estonija 1 | 2021 | |||
| 22.11.2020 | 2:2 | 3+ | Estonija 1 | 2020 | |||
| 04.10.2020 | 1:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2020 | |||
| 25.07.2020 | 4:2 | 3+ | Estonija 1 | 2020 | |||
| 31.05.2020 | 1:4 | 3+ | Estonija 1 | 2020 | |||
| 09.11.2019 | 3:1 | 3+ | Estonija 1 | 2019 | |||
| 17.08.2019 | 2:3 | 3+ | Estonija 1 | 2019 | |||
| 02.06.2019 | 1:1 | 0-2 | Estonija 1 | 2019 | |||
| 24.04.2019 | 1:1 | 0-2 | Estonija, Kup | 2018/2019 | |||
| 21.04.2019 | 0:2 | 0-2 | Estonija 1 | 2019 | |||
| 29.09.2018 | 1:4 | 3+ | Estonija 1 | 2018 | |||
| 22.07.2018 | 0:4 | 3+ | Estonija 1 | 2018 | |||
| 22.04.2018 | 1:3 | 3+ | Estonija 1 | 2018 | |||
| 03.03.2018 | 1:1 | 0-2 | Estonija 1 | 2018 | |||
| 14.10.2017 | 0:4 | 3+ | Estonija 1 | 2017 | |||
| 05.08.2017 | 0:8 | 3+ | Estonija 1 | 2017 | |||
| 16.06.2017 | 2:5 | 3+ | Estonija 1 | 2017 | |||
| 18.03.2017 | 0:7 | 3+ | Estonija 1 | 2017 | |||
| 17.09.2016 | 0:4 | 3+ | Estonija 1 | 2016 | |||
| 24.07.2016 | 1:7 | 3+ | Estonija 1 | 2016 | |||
| 19.06.2016 | 0:4 | 3+ | Estonija 1 | 2016 | |||
| 12.03.2016 | 0:1 | 0-2 | Estonija 1 | 2016 | |||
| 15.09.2015 | 1:5 | 3+ | Estonija 1 | 2015 | |||
| 28.08.2015 | 2:4 | 3+ | Estonija 1 | 2015 | |||
| 05.06.2015 | 1:5 | 3+ | Estonija 1 | 2015 | |||
| 03.04.2015 | 1:2 | 3+ | Estonija 1 | 2015 | |||
| 12.09.2014 | 0:3 | 3+ | Estonija 1 | 2014 | |||
| 30.08.2014 | 1:4 | 3+ | Estonija 1 | 2014 | |||
| 05.07.2014 | 0:2 | 0-2 | Estonija 1 | 2014 | |||
| 01.03.2014 | 1:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2014 | |||
| 03.11.2013 | 0:1 | 0-2 | Estonija 1 | 2013 | |||
| 29.07.2013 | 1:3 | 3+ | Estonija 1 | 2013 | |||
| 15.05.2013 | 0:1 | 0-2 | Estonija 1 | 2013 | |||
| 27.04.2013 | 3:4 | 3+ | Estonija 1 | 2013 | |||
| 03.11.2012 | 1:2 | 3+ | Estonija 1 | 2012 | |||
| 07.08.2012 | 0:4 | 3+ | Estonija 1 | 2012 | |||
| 28.04.2012 | 1:5 | 3+ | Estonija 1 | 2012 | |||
| 21.04.2012 | 0:1 | 0-2 | Estonija 1 | 2012 | |||
| 18.10.2011 | 1:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2011 | |||
| 17.09.2011 | 0:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2011 | |||
| 27.08.2011 | 0:3 | 3+ | Estonija 1 | 2011 | |||
| 12.03.2011 | 0:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2011 | |||
| 25.09.2010 | 1:4 | 3+ | Estonija 1 | 2010 | |||
| 07.08.2010 | 0:4 | 3+ | Estonija 1 | 2010 | |||
| 05.06.2010 | 0:4 | 3+ | Estonija 1 | 2010 | |||
| 23.03.2010 | 0:6 | 3+ | Estonija 1 | 2010 | |||
| 10.11.2009 | 2:4 | 3+ | Estonija 1 | 2009 | |||
| 11.07.2009 | 1:5 | 3+ | Estonija 1 | 2009 | |||
| 09.05.2009 | 0:2 | 0-2 | Estonija 1 | 2009 | |||
| 02.05.2009 | 0:3 | 3+ | Estonija 1 | 2009 |
| Paide Linameskond | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 71 | 10 | 10 | 51 | 61:181 | (-120) | 242 | 0,86 | 2,55 | 3,41 | 25 | 46 | 35:65 |
| Domaćin | 35 | 5 | 5 | 25 | 33:88 | (-55) | 121 | 0,94 | 2,51 | 3,46 | 10 | 25 | 29:71 |
| Gost | 36 | 5 | 5 | 26 | 28:93 | (-65) | 121 | 0,78 | 2,58 | 3,36 | 15 | 21 | 42:58 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari