Rezultati po danu
Po takmičenju
Čile, Čile 1
Kobresal - Deportes Kopijapo
Kobresal
Deportes Kopijapo
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Universidad Čile | 9 | 6 | 3 | 0 | 15 | : | 7 | (+8) | 21 |
2 | Palestino | 9 | 5 | 3 | 1 | 14 | : | 4 | (+10) | 18 |
3 | Union Espanjola | 9 | 5 | 1 | 3 | 20 | : | 15 | (+5) | 16 |
4 | Deportes Ikike | 9 | 5 | 1 | 3 | 18 | : | 14 | (+4) | 16 |
5 | Kokimbo Unido | 9 | 4 | 3 | 2 | 11 | : | 8 | (+3) | 15 |
6 | Everton VdM | 9 | 4 | 2 | 3 | 15 | : | 15 | (0) | 14 |
7 | Kolo Kolo | 9 | 4 | 1 | 4 | 10 | : | 8 | (+2) | 13 |
8 | O Higins | 9 | 4 | 1 | 4 | 9 | : | 11 | (-2) | 13 |
9 | Kobreloa | 9 | 4 | 1 | 4 | 10 | : | 15 | (-5) | 13 |
10 | Univ. Katolika | 9 | 3 | 3 | 3 | 9 | : | 8 | (+1) | 12 |
11 | Uačipato | 9 | 3 | 3 | 3 | 7 | : | 9 | (-2) | 12 |
12 | Njublense | 9 | 3 | 2 | 4 | 13 | : | 14 | (-1) | 11 |
13 | Audaks Italijano | 9 | 2 | 2 | 5 | 9 | : | 13 | (-4) | 8 |
14 | Kobresal | 9 | 1 | 3 | 5 | 11 | : | 15 | (-4) | 6 |
15 | Union La Kalera | 9 | 1 | 3 | 5 | 6 | : | 13 | (-7) | 6 |
16 | Deportes Kopijapo | 9 | 2 | 0 | 7 | 12 | : | 20 | (-8) | 6 |
1. i 2.mesto - Kopa Libertadores
3.mesto i pobednik Kupa - kvalifikacije za Kopa Libertadores
4. do 7.mesto - Kopa Sudamerikana
3.mesto i pobednik Kupa - kvalifikacije za Kopa Libertadores
4. do 7.mesto - Kopa Sudamerikana
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Universidad Čile | 4 | 2 | 2 | 0 | 5 | : | 3 | 8 | 5 | 4 | 1 | 0 | 10 | : | 4 | 13 | |
2. | Palestino | 5 | 2 | 2 | 1 | 9 | : | 4 | 8 | 4 | 3 | 1 | 0 | 5 | : | 0 | 10 | |
3. | Union Espanjola | 7 | 5 | 0 | 2 | 18 | : | 12 | 15 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 3 | 1 | |
4. | Deportes Ikike | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | : | 6 | 7 | 5 | 3 | 0 | 2 | 10 | : | 8 | 9 | |
5. | Kokimbo Unido | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | : | 2 | 10 | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | : | 6 | 5 | |
6. | Everton VdM | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | : | 2 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 10 | : | 13 | 7 | |
7. | Kolo Kolo | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | : | 4 | 6 | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | : | 4 | 7 | |
8. | O Higins | 5 | 2 | 1 | 2 | 3 | : | 5 | 7 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | : | 6 | 6 | |
9. | Kobreloa | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | : | 8 | 7 | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | : | 7 | 6 | |
10. | Univ. Katolika | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | : | 6 | 4 | 4 | 2 | 2 | 0 | 5 | : | 2 | 8 | |
11. | Uačipato | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | : | 3 | 7 | 5 | 1 | 2 | 2 | 3 | : | 6 | 5 | |
12. | Njublense | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | : | 4 | 7 | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | : | 10 | 4 | |
13. | Audaks Italijano | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | : | 6 | 1 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | : | 7 | 7 | |
14. | Kobresal | 5 | 1 | 2 | 2 | 8 | : | 8 | 5 | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | : | 7 | 1 | |
15. | Union La Kalera | 5 | 0 | 1 | 4 | 3 | : | 9 | 1 | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | : | 4 | 5 | |
16. | Deportes Kopijapo | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | : | 6 | 6 | 5 | 0 | 0 | 5 | 5 | : | 14 | 0 |
Kobresal
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
25.04.2024 | Taljeres | 0:2 | 0-2 | Kopa Libert. gr. | 2024 | |||
20.04.2024 | Njublense | 2:2 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
15.04.2024 | Deportes Kopijapo | 3:0 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
11.04.2024 | Sao Paulo | 0:2 | 0-2 | Kopa Libert. gr. | 2024 | |||
06.04.2024 | Univ. Katolika | 0:2 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
02.04.2024 | Barselona Gva. | 1:1 | 0-2 | Kopa Libert. gr. | 2024 | |||
29.03.2024 | Palestino | 0:2 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
25.03.2024 | Universidad Čile | 2:2 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
15.03.2024 | Deportes Ikike | 0:1 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
09.03.2024 | Uačipato | 1:2 | 3+ | Čile 1 | 2024 |
Deportes Kopijapo
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21.04.2024 | Union Espanjola | 3:5 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
15.04.2024 | Kobresal | 0:3 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
06.04.2024 | Deportes Ikike | 3:0 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
30.03.2024 | Union La Kalera | 2:0 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
17.03.2024 | Uačipato | 1:2 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
11.03.2024 | Njublense | 0:1 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
04.03.2024 | Universidad Čile | 1:3 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
24.02.2024 | Kokimbo Unido | 1:3 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
17.02.2024 | O Higins | 1:3 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
09.12.2023 | Everton VdM | 2:0 | 0-2 | Čile 1 | 2023 |
Međusobni susreti
Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15.04.2024 | 3:0 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
22.07.2023 | 3:0 | 3+ | Čile 1 | 2023 | |||
22.06.2023 | 3:0 | 3+ | Čile, Kup | 2023 | |||
05.02.2023 | 1:0 | 0-2 | Čile 1 | 2023 | |||
14.10.2018 | 1:2 | 3+ | Čile 2 | 2018 | |||
25.03.2018 | 2:0 | 0-2 | Čile 2 | 2018 | |||
13.08.2017 | 1:2 | 3+ | Čile 2 | 2017 | |||
16.07.2016 | 3:1 | 3+ | Čile, Kup | 2016/2017 | |||
09.07.2016 | 1:0 | 0-2 | Čile, Kup | 2016/2017 | |||
19.07.2015 | 2:2 | 3+ | Čile, Kup | 2015/2016 | |||
11.07.2015 | 1:4 | 3+ | Čile, Kup | 2015/2016 | |||
04.06.2014 | 2:0 | 0-2 | Čile, Kup | 2014/2015 | |||
17.05.2014 | 1:3 | 3+ | Čile, Kup | 2014/2015 | |||
06.07.2013 | 4:1 | 3+ | Čile, Kup | 2013/2014 | |||
03.07.2013 | 1:1 | 0-2 | Čile, Kup | 2013/2014 | |||
09.07.2003 | 0:1 | 0-2 | Čile 1 | 2003 |
Kobresal | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 16 | 9 | 2 | 5 | 29:17 | (+12) | 46 | 1,81 | 1,06 | 2,88 | 6 | 10 | 38:63 |
Domaćin | 8 | 7 | 1 | 0 | 20:4 | (+16) | 24 | 2,50 | 0,50 | 3,00 | 3 | 5 | 38:63 |
Gost | 8 | 2 | 1 | 5 | 9:13 | (-4) | 22 | 1,13 | 1,63 | 2,75 | 3 | 5 | 38:63 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari