Rezultati po danu


Po takmičenju

 

Poljska, PKO Ekstraklasa

Datum Vrijeme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
19.04. (Pet) 16:00 Korona-Radomjak 2.36 3.11 3.13 1.61 2.23 (4)
19.04. (Pet) 18:30 Rakov Čestohova-Gornjik Zabže 1.58 3.90 5.64 1.87 1.86 (4)
20.04. (Sub) 13:00 Pogon-Pjast 1.88 3.39 4.16 1.74 2.01 (4)
20.04. (Sub) 15:30 Ruh Hožov-Viđev 2.52 3.30 2.73 1.81 1.92 (4)
20.04. (Sub) 18:00 Zaglebje Lubin-Jagielonija 2.91 3.42 2.33 2.02 1.73 (4)
21.04. (Ned) 10:30 Krakovija-Puša Niepolomice 1.71 3.60 4.91 1.84 1.90 (4)
21.04. (Ned) 13:00 LKS Lođ-Leh Poznanj 5.01 3.80 1.66 2.02 1.74 (4)
21.04. (Ned) 15:30 Legija Varšava-Šlonsk Vroclav 1.72 3.59 4.84 1.78 1.96 (4)
22.04. (Pon) 17:00 Varta-Stal Mjelec 2.08 3.05 3.78 1.46 2.57 (4)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Jagielonija 28 15 7 6 64 : 38 (+26) 52
2 Šlonsk Vroclav 28 14 8 6 38 : 26 (+12) 50
3 Leh Poznanj 28 13 9 6 40 : 32 (+8) 48
4 Pogon 28 14 5 9 54 : 32 (+22) 47
5 Rakov Čestohova 28 12 10 6 50 : 31 (+19) 46
6 Legija Varšava 28 12 10 6 43 : 33 (+10) 46
7 Gornjik Zabže 28 13 6 9 38 : 32 (+6) 45
8 Viđev 28 11 6 11 36 : 36 (0) 39
9 Stal Mjelec 28 10 8 10 33 : 34 (-1) 38
10 Radomjak 28 9 8 11 34 : 43 (-9) 35
11 Zaglebje Lubin 28 9 8 11 30 : 41 (-11) 35
12 Krakovija 28 6 14 8 38 : 39 (-1) 32
13 Pjast 28 6 14 8 28 : 32 (-4) 32
14 Varta 28 7 10 11 26 : 33 (-7) 31
15 Puša Niepolomice 28 6 11 11 34 : 46 (-12) 29
16 Korona 28 5 12 11 30 : 38 (-8) 27
17 LKS Lođ 28 5 6 17 26 : 58 (-32) 21
18 Ruh Hožov 28 2 14 12 29 : 47 (-18) 20
Legija Varšava - 2.kolo kvalifikacija za Ligu Šampiona
Slask Vroclav (finalista Kupa), Leh Poznanj i Pjast - 2.kolo kvalifikacija za Ligu Evrope

Ruh Horžov ne ispada iz lige jer Polonija Varšava nije dobila licencu za narednu sezonu.
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Jagielonija 14 10 2 2 38 : 14 32 14 5 5 4 26 : 24 20
2. Šlonsk Vroclav 14 7 4 3 19 : 11 25 14 7 4 3 19 : 15 25
3. Leh Poznanj 14 9 3 2 27 : 12 30 14 4 6 4 13 : 20 18
4. Pogon 14 7 2 5 33 : 23 23 14 7 3 4 21 : 9 24
5. Rakov Čestohova 14 9 5 0 30 : 7 32 14 3 5 6 20 : 24 14
6. Legija Varšava 14 7 5 2 24 : 13 26 14 5 5 4 19 : 20 20
7. Gornjik Zabže 14 8 3 3 17 : 11 27 14 5 3 6 21 : 21 18
8. Viđev 14 9 0 5 19 : 16 27 14 2 6 6 17 : 20 12
9. Stal Mjelec 14 7 5 2 21 : 12 26 14 3 3 8 12 : 22 12
10. Radomjak 14 4 5 5 16 : 19 17 14 5 3 6 18 : 24 18
11. Zaglebje Lubin 14 5 5 4 14 : 15 20 14 4 3 7 16 : 26 15
12. Krakovija 14 3 7 4 25 : 24 16 14 3 7 4 13 : 15 16
13. Pjast 14 5 6 3 18 : 14 21 14 1 8 5 10 : 18 11
14. Varta 14 3 5 6 10 : 14 14 14 4 5 5 16 : 19 17
15. Puša Niepolomice 14 5 7 2 20 : 19 22 14 1 4 9 14 : 27 7
16. Korona 14 4 7 3 21 : 19 19 14 1 5 8 9 : 19 8
17. LKS Lođ 14 4 5 5 17 : 26 17 14 1 1 12 9 : 32 4
18. Ruh Hožov 14 2 7 5 15 : 18 13 14 0 7 7 14 : 29 7
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno