Rezultati po danu


Po takmičenju

 

Poljska, PKO Ekstraklasa

Datum Vrijeme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
29.01. (Pet) 17:00 Zaglebje Lubin-Visla Plok 2.11 3.28 3.50 1.73 2.00 (4)
29.01. (Pet) 19:30 Rakov Čestohova-Pogon 2.02 3.40 3.63 1.83 1.89 (4)
30.01. (Sub) 14:00 Varta-Krakovija 3.39 3.14 2.22 1.68 2.10 (4)
30.01. (Sub) 16:30 Lehija Gdanjsk-Jagielonija 2.07 3.35 3.49 1.98 1.75 (4)
30.01. (Sub) 19:00 Gornjik Zabže-Leh Poznanj 3.06 3.16 2.37 2.00 1.73 (4)
31.01. (Ned) 14:00 Visla Krakov-Pjast 2.54 3.29 2.70 1.83 1.91 (4)
31.01. (Ned) 16:30 Podbeskidzje-Legija Varšava 6.07 4.30 1.51 2.20 1.60 (3)
01.02. (Pon) 17:00 Stal Mjelec-Šlonsk Vroclav 2.88 3.33 2.40 1.99 1.77 (3)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Legija Varšava 14 9 2 3 23 : 15 (+8) 29
2 Rakov Čestohova 14 8 4 2 27 : 15 (+12) 28
3 Pogon 14 8 4 2 20 : 8 (+12) 28
4 Šlonsk Vroclav 14 7 2 5 21 : 15 (+6) 23
5 Gornjik Zabže 14 7 2 5 18 : 14 (+4) 23
6 Zaglebje Lubin 14 6 4 4 18 : 15 (+3) 22
7 Jagielonija 14 6 2 6 22 : 24 (-2) 20
8 Lehija Gdanjsk 14 6 1 7 20 : 19 (+1) 19
9 Leh Poznanj 14 4 5 5 23 : 22 (+1) 17
10 Krakovija (-5) 14 5 6 3 18 : 17 (+1) 16
11 Visla Plok 14 4 4 6 17 : 20 (-3) 16
12 Visla Krakov 14 3 5 6 19 : 19 (0) 14
13 Pjast 14 3 5 6 17 : 18 (-1) 14
14 Varta 14 4 1 9 13 : 19 (-6) 13
15 Stal Mjelec 14 3 4 7 17 : 28 (-11) 13
16 Podbeskidzje 14 2 3 9 13 : 38 (-25) 9
Legija Varšava - 2.kolo kvalifikacija za Ligu Šampiona
Slask Vroclav (finalista Kupa), Leh Poznanj i Pjast - 2.kolo kvalifikacija za Ligu Evrope

Ruh Horžov ne ispada iz lige jer Polonija Varšava nije dobila licencu za narednu sezonu.
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Legija Varšava 8 4 1 3 14 : 13 13 6 5 1 0 9 : 2 16
2. Rakov Čestohova 7 5 1 1 12 : 6 16 7 3 3 1 15 : 9 12
3. Pogon 7 4 3 0 10 : 3 15 7 4 1 2 10 : 5 13
4. Šlonsk Vroclav 7 5 2 0 12 : 5 17 7 2 0 5 9 : 10 6
5. Gornjik Zabže 7 3 1 3 11 : 10 10 7 4 1 2 7 : 4 13
6. Zaglebje Lubin 7 4 3 0 11 : 6 15 7 2 1 4 7 : 9 7
7. Jagielonija 7 4 2 1 15 : 10 14 7 2 0 5 7 : 14 6
8. Lehija Gdanjsk 7 3 0 4 12 : 10 9 7 3 1 3 8 : 9 10
9. Leh Poznanj 7 2 3 2 11 : 11 9 7 2 2 3 12 : 11 8
10. Krakovija (-5) 8 3 3 2 10 : 10 12 6 2 3 1 8 : 7 9
11. Visla Plok 8 2 2 4 7 : 8 8 6 2 2 2 10 : 12 8
12. Visla Krakov 6 1 0 5 7 : 13 3 8 2 5 1 12 : 6 11
13. Pjast 7 1 3 3 6 : 9 6 7 2 2 3 11 : 9 8
14. Varta 6 1 1 4 3 : 8 4 8 3 0 5 10 : 11 9
15. Stal Mjelec 6 2 1 3 7 : 13 7 8 1 3 4 10 : 15 6
16. Podbeskidzje 7 2 1 4 7 : 16 7 7 0 2 5 6 : 22 2
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno