Rezultati po danu
Po takmičenju
Brazil, Brazil 1
Fluminense - Red Bul Bragantino
Fluminense
Red Bul Bragantino
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Botafogo | 4 | 3 | 0 | 1 | 10 | : | 4 | (+6) | 9 |
2 | Atletiko Mineiro | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 | : | 1 | (+6) | 8 |
3 | Red Bul Bragantino | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | : | 3 | (+2) | 7 |
4 | Baija | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | : | 5 | (+1) | 7 |
5 | Kruzeiro | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | : | 7 | (0) | 7 |
6 | Flamengo | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | : | 4 | (0) | 7 |
7 | Atl. Paranense | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | : | 2 | (+3) | 6 |
8 | Gremio | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | : | 3 | (+1) | 6 |
9 | Internasional | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | : | 2 | (+1) | 6 |
10 | Krikiuma | 3 | 1 | 2 | 0 | 6 | : | 2 | (+4) | 5 |
11 | Fortaleza | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 2 | (+1) | 4 |
12 | Korintijans | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | : | 3 | (0) | 4 |
13 | Palmeiras | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | : | 1 | (0) | 4 |
14 | Žuventud | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | : | 6 | (-2) | 4 |
15 | Fluminense | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | : | 8 | (-3) | 4 |
16 | Sao Paulo | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | : | 4 | (+1) | 3 |
17 | Vasko da Gama | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | : | 9 | (-5) | 3 |
18 | Vitoria Baija | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | : | 6 | (-3) | 1 |
19 | Atletiko Gojaniense | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | : | 6 | (-5) | 0 |
20 | Kujaba | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | : | 8 | (-8) | 0 |
1. do 4.mesto i pobednik Kupa - Kopa Libertadores
5. i 6. mesto - Kvalifikacije za Kopa Libertadores
7. do 12. mesto - Kopa Sudamerikana
5. i 6. mesto - Kvalifikacije za Kopa Libertadores
7. do 12. mesto - Kopa Sudamerikana
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Botafogo | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | : | 1 | 6 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | : | 3 | 3 | |
2. | Atletiko Mineiro | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 1 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 0 | 4 | |
3. | Red Bul Bragantino | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | : | 1 | 6 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | : | 2 | 1 | |
4. | Baija | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | : | 1 | 6 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | : | 4 | 1 | |
5. | Kruzeiro | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | : | 3 | 6 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 4 | 1 | |
6. | Flamengo | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 1 | 4 | |
7. | Atl. Paranense | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | : | 0 | 6 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 2 | 0 | |
8. | Gremio | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | : | 0 | 6 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 3 | 0 | |
9. | Internasional | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 1 | 3 | |
10. | Krikiuma | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | : | 1 | 4 | |
11. | Fortaleza | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 1 | 3 | |
12. | Korintijans | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 3 | 0 | |
13. | Palmeiras | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | : | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | 3 | |
14. | Žuventud | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 0 | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 6 | 1 | |
15. | Fluminense | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 5 | 0 | |
16. | Sao Paulo | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | : | 2 | 3 | |
17. | Vasko da Gama | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 5 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | : | 4 | 0 | |
18. | Vitoria Baija | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 3 | 0 | |
19. | Atletiko Gojaniense | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | 0 | |
20. | Kujaba | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 5 | 0 |
Fluminense
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
28.04.2024 | Korintijans | 0:3 | 3+ | Brazil 1 | 2024 | |||
25.04.2024 | Sero Portenjo | 0:0 | 0-2 | Kopa Libert. gr. | 2024 | |||
20.04.2024 | Vasko da Gama | 2:1 | 3+ | Brazil 1 | 2024 | |||
17.04.2024 | Baija | 1:2 | 3+ | Brazil 1 | 2024 | |||
14.04.2024 | Red Bul Bragantino | 2:2 | 3+ | Brazil 1 | 2024 | |||
10.04.2024 | Kolo Kolo | 2:1 | 3+ | Kopa Libert. gr. | 2024 | |||
04.04.2024 | Alijanca | 1:1 | 0-2 | Kopa Libert. gr. | 2024 | |||
17.03.2024 | Flamengo | 0:0 | 0-2 | Brazil, Karioka | 2024 | |||
10.03.2024 | Flamengo | 0:2 | 0-2 | Brazil, Karioka | 2024 | |||
03.03.2024 | Botafogo | 2:4 | 3+ | Brazil, Karioka | 2024 |
Red Bul Bragantino
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
25.04.2024 | Sportivo Lukenjo | 2:1 | 3+ | Kopa Sud. gr. | 2024 | |||
20.04.2024 | Korintijans | 1:0 | 0-2 | Brazil 1 | 2024 | |||
17.04.2024 | Vasko da Gama | 2:1 | 3+ | Brazil 1 | 2024 | |||
14.04.2024 | Fluminense | 2:2 | 3+ | Brazil 1 | 2024 | |||
11.04.2024 | Rasing Klub | 0:3 | 3+ | Kopa Sud. gr. | 2024 | |||
04.04.2024 | Kokimbo Unido | 1:0 | 0-2 | Kopa Sud. gr. | 2024 | |||
27.03.2024 | Santos | 1:3 | 3+ | Brazil, Paulista | 2024 | |||
17.03.2024 | Internas. Limeira | 3:0 | 3+ | Brazil, Paulista | 2024 | |||
14.03.2024 | Botafogo | 1:1 | 0-2 | Kopa Libert. kval. | 2024 | |||
10.03.2024 | Guarani | 0:1 | 0-2 | Brazil, Paulista | 2024 |
Međusobni susreti
Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14.04.2024 | 2:2 | 3+ | Brazil 1 | 2024 | |||
22.10.2023 | 0:1 | 0-2 | Brazil 1 | 2023 | |||
04.06.2023 | 2:1 | 3+ | Brazil 1 | 2023 | |||
13.11.2022 | 1:0 | 0-2 | Brazil 1 | 2022 | |||
24.07.2022 | 2:1 | 3+ | Brazil 1 | 2022 | |||
26.09.2021 | 2:1 | 3+ | Brazil 1 | 2021 | |||
13.06.2021 | 2:2 | 3+ | Brazil 1 | 2021 | |||
10.06.2021 | 1:2 | 3+ | Brazil, Kup | 2021 | |||
03.06.2021 | 2:0 | 0-2 | Brazil, Kup | 2021 | |||
30.11.2020 | 0:0 | 0-2 | Brazil 1 | 2020 | |||
19.08.2020 | 1:2 | 3+ | Brazil 1 | 2020 |
Fluminense | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 11 | 5 | 3 | 3 | 15:12 | (+3) | 27 | 1,36 | 1,09 | 2,45 | 4 | 7 | 36:64 |
Domaćin | 6 | 4 | 2 | 0 | 10:5 | (+5) | 15 | 1,67 | 0,83 | 2,50 | 2 | 4 | 33:67 |
Gost | 5 | 1 | 1 | 3 | 5:7 | (-2) | 12 | 1,00 | 1,40 | 2,40 | 2 | 3 | 40:60 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari