Rezultati po danu
Po takmičenju
Poljska, Poljska 1
Stal Mjelec - Leh Poznanj
Stal Mjelec
Leh Poznanj
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jagielonija | 29 | 16 | 7 | 6 | 66 | : | 39 | (+27) | 55 |
2 | Šlonsk Vroclav | 29 | 14 | 9 | 6 | 38 | : | 26 | (+12) | 51 |
3 | Leh Poznanj | 29 | 14 | 9 | 6 | 43 | : | 34 | (+9) | 51 |
4 | Gornjik Zabže | 29 | 14 | 6 | 9 | 39 | : | 32 | (+7) | 48 |
5 | Pogon | 29 | 14 | 5 | 10 | 54 | : | 34 | (+20) | 47 |
6 | Legija Varšava | 29 | 12 | 11 | 6 | 43 | : | 33 | (+10) | 47 |
7 | Rakov Čestohova | 29 | 12 | 10 | 7 | 50 | : | 32 | (+18) | 46 |
8 | Viđev | 29 | 12 | 6 | 11 | 39 | : | 38 | (+1) | 42 |
9 | Pjast | 30 | 8 | 14 | 8 | 32 | : | 32 | (0) | 38 |
10 | Stal Mjelec | 29 | 10 | 8 | 11 | 35 | : | 39 | (-4) | 38 |
11 | Zaglebje Lubin | 29 | 9 | 8 | 12 | 31 | : | 43 | (-12) | 35 |
12 | Radomjak | 29 | 9 | 8 | 12 | 34 | : | 47 | (-13) | 35 |
13 | Varta | 30 | 8 | 10 | 12 | 31 | : | 37 | (-6) | 34 |
14 | Krakovija | 29 | 6 | 14 | 9 | 38 | : | 40 | (-2) | 32 |
15 | Puša Niepolomice | 29 | 7 | 11 | 11 | 35 | : | 46 | (-11) | 32 |
16 | Korona | 29 | 6 | 12 | 11 | 34 | : | 38 | (-4) | 30 |
17 | LKS Lođ | 29 | 5 | 6 | 18 | 28 | : | 61 | (-33) | 21 |
18 | Ruh Hožov | 29 | 2 | 14 | 13 | 31 | : | 50 | (-19) | 20 |
Legija Varšava - 2.kolo kvalifikacija za Ligu Šampiona
Slask Vroclav (finalista Kupa), Leh Poznanj i Pjast - 2.kolo kvalifikacija za Ligu Evrope
Ruh Horžov ne ispada iz lige jer Polonija Varšava nije dobila licencu za narednu sezonu.
Slask Vroclav (finalista Kupa), Leh Poznanj i Pjast - 2.kolo kvalifikacija za Ligu Evrope
Ruh Horžov ne ispada iz lige jer Polonija Varšava nije dobila licencu za narednu sezonu.
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jagielonija | 14 | 10 | 2 | 2 | 38 | : | 14 | 32 | 15 | 6 | 5 | 4 | 28 | : | 25 | 23 | |
2. | Šlonsk Vroclav | 14 | 7 | 4 | 3 | 19 | : | 11 | 25 | 15 | 7 | 5 | 3 | 19 | : | 15 | 26 | |
3. | Leh Poznanj | 14 | 9 | 3 | 2 | 27 | : | 12 | 30 | 15 | 5 | 6 | 4 | 16 | : | 22 | 21 | |
4. | Gornjik Zabže | 14 | 8 | 3 | 3 | 17 | : | 11 | 27 | 15 | 6 | 3 | 6 | 22 | : | 21 | 21 | |
5. | Pogon | 15 | 7 | 2 | 6 | 33 | : | 25 | 23 | 14 | 7 | 3 | 4 | 21 | : | 9 | 24 | |
6. | Legija Varšava | 15 | 7 | 6 | 2 | 24 | : | 13 | 27 | 14 | 5 | 5 | 4 | 19 | : | 20 | 20 | |
7. | Rakov Čestohova | 15 | 9 | 5 | 1 | 30 | : | 8 | 32 | 14 | 3 | 5 | 6 | 20 | : | 24 | 14 | |
8. | Viđev | 14 | 9 | 0 | 5 | 19 | : | 16 | 27 | 15 | 3 | 6 | 6 | 20 | : | 22 | 15 | |
9. | Pjast | 15 | 6 | 6 | 3 | 20 | : | 14 | 24 | 15 | 2 | 8 | 5 | 12 | : | 18 | 14 | |
10. | Stal Mjelec | 14 | 7 | 5 | 2 | 21 | : | 12 | 26 | 15 | 3 | 3 | 9 | 14 | : | 27 | 12 | |
11. | Zaglebje Lubin | 15 | 5 | 5 | 5 | 15 | : | 17 | 20 | 14 | 4 | 3 | 7 | 16 | : | 26 | 15 | |
12. | Radomjak | 14 | 4 | 5 | 5 | 16 | : | 19 | 17 | 15 | 5 | 3 | 7 | 18 | : | 28 | 18 | |
13. | Varta | 15 | 4 | 5 | 6 | 15 | : | 16 | 17 | 15 | 4 | 5 | 6 | 16 | : | 21 | 17 | |
14. | Krakovija | 15 | 3 | 7 | 5 | 25 | : | 25 | 16 | 14 | 3 | 7 | 4 | 13 | : | 15 | 16 | |
15. | Puša Niepolomice | 14 | 5 | 7 | 2 | 20 | : | 19 | 22 | 15 | 2 | 4 | 9 | 15 | : | 27 | 10 | |
16. | Korona | 15 | 5 | 7 | 3 | 25 | : | 19 | 22 | 14 | 1 | 5 | 8 | 9 | : | 19 | 8 | |
17. | LKS Lođ | 15 | 4 | 5 | 6 | 19 | : | 29 | 17 | 14 | 1 | 1 | 12 | 9 | : | 32 | 4 | |
18. | Ruh Hožov | 15 | 2 | 7 | 6 | 17 | : | 21 | 13 | 14 | 0 | 7 | 7 | 14 | : | 29 | 7 |
Stal Mjelec
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22.04.2024 | Varta | 2:5 | 3+ | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
13.04.2024 | Viđev | 0:0 | 0-2 | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
06.04.2024 | Korona | 0:1 | 0-2 | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
01.04.2024 | Leh Poznanj | 0:0 | 0-2 | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
15.03.2024 | Zaglebje Lubin | 0:0 | 0-2 | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
10.03.2024 | Ruh Hožov | 3:1 | 3+ | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
04.03.2024 | Radomjak | 1:2 | 3+ | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
28.02.2024 | LKS Lođ | 1:0 | 0-2 | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
24.02.2024 | Rakov Čestohova | 0:0 | 0-2 | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
16.02.2024 | Šlonsk Vroclav | 1:0 | 0-2 | Poljska 1 | 2023/2024 |
Leh Poznanj
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21.04.2024 | LKS Lođ | 3:2 | 3+ | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
13.04.2024 | Puša Niepolomice | 1:2 | 3+ | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
07.04.2024 | Pogon | 1:0 | 0-2 | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
01.04.2024 | Stal Mjelec | 0:0 | 0-2 | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
15.03.2024 | Varta | 2:0 | 0-2 | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
09.03.2024 | Gornjik Zabže | 0:0 | 0-2 | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
03.03.2024 | Rakov Čestohova | 0:4 | 3+ | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
27.02.2024 | Pogon | 0:0 | 0-2 | Poljska, Kup | 2023/2024 | |||
24.02.2024 | Šlonsk Vroclav | 0:0 | 0-2 | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
17.02.2024 | Jagielonija | 2:1 | 3+ | Poljska 1 | 2023/2024 |
Međusobni susreti
Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|
01.04.2024 | 0:0 | 0-2 | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
23.09.2023 | 1:2 | 3+ | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
27.01.2023 | 0:0 | 0-2 | Poljska 1 | 2022/2023 | |||
16.07.2022 | 2:0 | 0-2 | Poljska 1 | 2022/2023 | |||
24.04.2022 | 1:3 | 3+ | Poljska 1 | 2021/2022 | |||
29.10.2021 | 0:0 | 0-2 | Poljska 1 | 2021/2022 | |||
01.05.2021 | 2:1 | 3+ | Poljska 1 | 2020/2021 | |||
13.12.2020 | 1:1 | 0-2 | Poljska 1 | 2020/2021 | |||
27.05.2020 | 1:3 | 3+ | Poljska, Kup | 2019/2020 |
Stal Mjelec | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 9 | 2 | 4 | 3 | 8:10 | (-2) | 18 | 0,89 | 1,11 | 2,00 | 5 | 4 | 56:44 |
Domaćin | 5 | 0 | 4 | 1 | 2:4 | (-2) | 6 | 0,40 | 0,80 | 1,20 | 4 | 1 | 80:20 |
Gost | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:6 | (0) | 12 | 1,50 | 1,50 | 3,00 | 1 | 3 | 25:75 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari